Ana sayfa Sosyal Medya Nurgül Yeşilçay’ın fit görüntüsünün sırrı ortaya çıktı!..

Nurgül Yeşilçay’ın fit görüntüsünün sırrı ortaya çıktı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Geçtiğimiz haftalarda Kim Bu Aile? adlı sinema filmiyle sinema salonlarında hayranlarıyla buluşan usta oyuncu Nurgül Yeşilçay, sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen ünlü isimler arasında yer alıyor.

Instagram hesabından yaptığı son paylaşımlarda fit görüntüsüyle dikkat çeken  oyuncu güzellik sırlarını açıkladı. Show TV’de  Ömur Sabuncuoğlu’nun sorularını yanıtlayan oyuncu, Sabuncuoğlu’nun fit görüntüsüne yaptığı övgülere teşekkür ederek şunları söyledi.

“Aylardır bu anı bekliyordum. Uzun süredir kendime dikkat ediyorum. Gece yemek yeme olayını bitirdim. Demek ki bunu yapabiliyormuşum. Kahvaltıyı geç yapmaya özen gösteriyorum, aralarda da dikkat ediyorum. 16 saat aç kalma formülü bende işe yaradı.”

Kendine has güzellik sırlarını da anlatan Yeşilçay, yumurta akının yüze gerginlik verdiğini belirterek, gözaltına uygulandığında torbaları azaltığını ifade etti.

Selülit içinse filtre kahve kullandığını söyleyen Nurgül Yeşilçay, “Kahveyi içtiğinde, geriye kalanını sürdüğünde selülite iyi geliyor” şeklinde konuştu.

Oyucu ayrıca sosyal medya geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımda, kendi jenerasyonundaki kadın oyunculara özlemini şu sözlerle anlatmıştı. “Bugün Özgü Namal’ı gördüm. Onu seyretmeyi ne kadar özledim. Bizim jenerasyonda çok iyi isimler var. Mesela Sanem Çelik’i de özledim. Bazen rakip olmayı, bazen omuz omuza olmayı bazen de bir işi beraber sırtlamayı… Bir de Başak Köklükaya’yı… Haydi kızlar, neredesiniz?”