Ana sayfa Dizi Haberleri O buluşmanın ardından yeni dizi çıktı! Oktay Kaynarca’nın yeni dizisindeki başrol o mu?

O buluşmanın ardından yeni dizi çıktı! Oktay Kaynarca’nın yeni dizisindeki başrol o mu?

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 6 sezon boyunca Hızır Çakırbeyli karakterine hayat vermişti Oktay Kaynarca. Bu sezon başında dizinin yeni bölümlerinin çekileceği ve 7. sezonda da devam edeceği söylenmişti ancak ani bir kararla diziye devam edilmedi.

Oktay Kaynarca, yıllarca başrolünde oynadığı diziden sonra bir süre dinlenmeyi tercih etti ve dizilerde rol almadı sezonda. Fakat bir başka oluşumla ortaya çıktı ve izleyiciyi heyecanlandıran yeni bir dizinin müjdesini verdi.

Bu kez yapımcı koltuğunda oturan Oktay Kaynarca, Eylül ayında yayınlanacak olan ve 2022-2023 sezonu adına iddialı bir dizinin yapımcılığını üstleniyor. Oktay Kaynarca, Güzel Adamlar isimli yapım şirketini arkadaşları Onur Tan ve Seyfi Şahin ile birlikte kurdu. Sinema dünyasından gelen bu üç ortağın ortaya koyacağı dizi ise büyük bir merakla bekleniyor.

Kaynarca’nın yapımcı tarafında yer alacağı diziyle ilgili sözleri de merak uyandırmıştı. Yeni sezonun lokomotifi olacağını söylediği diziyle ilgili çalışmalar sürüyor.

O buluşmanın ardından yeni dizi çıktı! Oktay Kaynarca'nın yeni dizisindeki başrol o mu? 8

Heyecanla beklenen dizinin isminin Kor olduğu kısa bir süre önce ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın sosyal medyadan verdiği bilgilere göre, etkili bir çıkış yapacak olan dizinin kanalı da atv olacak.

Haziran ayında çekimlerinin başlayacağı öğrenilen dizinin yönetmenliğini, Güzel Adamlar şirketinin ortaklarından ünlü yönetmen Onur Tan yapacak. Titizlikle sürdürülen çalışmalarla birlikte yaz aylarında ilk 4 bölümün çekilmesi planlanıyor.

Eylül ayında ekrana gelmesi beklenen dizinin oyuncuları da büyük merak konusu. Geçtiğimiz günlerde Oktay Kaynarca ve Birce Akalay buluşmuşlardı. Yemekte bir araya gelen iki oyuncu, magazincilerin objektifinden de kaçamamıştı. Bu buluşmadan sonra ikilinin bir iş projesi üzerine konuşmuş olma tahminleri yapılmıştı.

İlerleyen süreçte dizinin oyuncuları ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Türk sinemasının sevilen oyuncularından usta isim Işıl Yücesoy ile anlaşma yolunda olduğu konuşuluyor. Ayrıca dizi için Birce Akalay, Eren Vurdem ve Hakan Karahan ile de görüşme yapıldığı dillendiriliyor.

O buluşmanın ardından yeni dizi çıktı! Oktay Kaynarca'nın yeni dizisindeki başrol o mu? 9

Geçtiğimiz haftalarda Oktay Kaynarca ve Birce Akalay buluşmasından, çok iddialı bu diziyle ilgili bir ön görüşme yapıldığı konuşulmakta. Birce Akalay, en son ekranlara Babil dizisiyle gelmişti. Akalay’ın kadın başrol olarak Oktay Kaynarca’nın da ortağı olduğu Güzel Adamlar imzalı dizide oynayacağı tahminleri giderek artıyor!

Dizinin çok iddialı bir kadrosu olacağı ile ilgili kulislerde pek çok bilgi dolaşmakta. Şimdilik netleşen bir durum olmasa da diziyle ilgili hazırlıklar merak konusu…