Ana sayfa Sosyal Medya Oktay Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a veda etti, ortalık karıştı!

Oktay Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a veda etti, ortalık karıştı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında 6 sezon devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca öyle bir mesaj yayınladı ki, tüm dizi hayranları büyük şaşkınlık yaşadı.

Hızır Çakırbeyli karakterini canlandıran oyuncu geçtiğimiz gün gazetecilerin dizinin yayınlanmaması ile ilgili sorular üzerine hem kanala hem de yapımcı firma BVB Yapım’a pası atmıştı. Kaynarca da bir şey bilmediğini söylemiş ve kriz hakkında değerlendirme yapmamıştı.

Ancak ünlü oyuncu instargam hesabından yaptığı paylaşım ile adeta bomba patlattı. Salı akşamları heyecanla dizinin yayınlanmasını bekleyenler ise şaşkına döndü.

Oktay Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a veda etti, ortalık karıştı! 7

Oktay Kaynarca, tüm arkadaşlarına teşekkür etti ve şu ifadelerle kendisi için dizi yolculuğunun bittiğini ilan etti: “Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…”

Oyuncunun bu ifadesi herkesi şaşkına çevirdi. Oktay Kaynarca’nın diziden ayrılık kararı aldığı tahmin ediliyor. Çünkü ne atv ne de BVB Yapım tarafından bir açıklama gelmedi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanıp yayınlanmayacağı belirsizliğini koruyor. Ancak Oktay Kaynarca bu açıklaması ile adeta tüm izleyicilerine veda etti.

İşte ünlü oyuncunun herkesi şaşırtan o açıklamasının detayları:

“At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han….

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim…

Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum.

Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…