Ana sayfa Dizi Haberleri Oktay Kaynarca yeni dizisiyle ilgili Kurtlar Vadisi’ndeki gibi çok akıllı bir taktik uygulayacak!

Oktay Kaynarca yeni dizisiyle ilgili Kurtlar Vadisi’ndeki gibi çok akıllı bir taktik uygulayacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, hayranlarını yeni dizisi için adeta heyecanlı bir bekleyişe sürükledi… Güzel Adamlar isimli yapım firmasını Onur Tan ve Seyfi Şahin ile birlikte kuran usta oyuncu hem yeni dizinin başrolü hem de yapımcısı olacak.

Geçtiğimiz aylarda ünlü oyuncu yeni dizi için yoğun bir çalışma içinde olduklarını, senaryonun yazılmakta olduğunu ve ön hazırlıklara da başladıklarını duyurmuştu. “Sezonun lokomotifi olacak” diyerek de yeni dizisi için çıtayı çok yükseğe koyan Oktay Kaynarca, bu nedenle de tüm hayranlarının aklında bu projenin bir yerde durmasını sağladı.

Lokomotif olabilecek bir dizi demek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadar başarılı bir yapım olacağı anlamına geliyor. İşte bu mesaj oyuncunun birçok hayranı tarafından anlaşıldı ve gelecek haberler beklenmeye başladı. Eylül ayının ortalarında izleyicilerle atv ekranında buluşması beklenen diziden gelen bazı haberler de dikkat çekici.

Her şeyden önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın en eksik tarafı kadın oyuncuların hikayede çok fazla etkili olmamasıydı. Bazı karakterler öne çıkmış olsa bile, kadın oyuncu azlığından Oktay Kaynarca da şikayet etmiş ve hep erkeklerle birlikte sahne çekmekten sıkıldığını söylemişti.

Oktay Kaynarca yeni dizisiyle ilgili Kurtlar Vadisi'ndeki gibi çok akıllı bir taktik uygulayacak! 7

Usta oyuncu eski dizisindeki bu eksikliğin yeni dizide olmaması için de bir çaba sergiliyor. Hikayede kadın ağırlığını da göreceksiniz. Ancak bir başka önemli detay daha var ki, bu da çok akıllıca bir seçim olarak duruyor.

Oktay Kaynarca’nın başrolündeki yeni dizi gündemde yaşanan olayları da takip etme iddiasıyla geliyor. Yani içinde yaşadığımız dönemin bazı konularını öne çıkartacak bir dizi geliyor. Bu da biraz Kurtlar Vadisi’ni hatırlatıyor.

Oktay Kaynarca’nın Süleyman Çakır karakteri ile fenomen haline geldiği Kurtlar Vadisi dizisinin gündemi takip etmek ve gündeme dair mesajlar vermek gibi bir özelliği vardı. İşte Oktay Kaynarca çok başarılı şekilde işlenir ise izleyicileri ekrana çekecek olan bu yöntemi, yeni dizisinde de uygulayacak.

Hem başrol oyuncusu hem de yapımcı olması nedeniyle usta oyuncu hikayedeki aksayan yönlere artık direkt müdahale etme fırsatını da elde etmiş oldu.