Onları Muhteşem İkili olarak biliyorsunuz ama şimdiden Barca ve MKC lakaplarına alışmalısınız!

07 Ekim 2018 Pazar, 19:03
Onları Muhteşem İkili olarak biliyorsunuz ama şimdiden Barca ve MKC lakaplarına alışmalısınız!
Muhteşem İkili’nin ilk tanıtımına ilgi büyük oldu

Kanal D’nin merakla beklenen, sezonun en iddialı projelerinden biri olan “Muhteşem İkili” sete çıktı. İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin’in, birbirlerine tamamen zıt karakterdeki iki başarılı komisere hayat vereceği dizinin ilk tanıtımı
yayınlandı.

Youtube’de paylaşılan fragmana ilgi büyük oldu. 500 binden fazla kişi videoyu izlerken, çok sayıda da olumlu yorum aldı.

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği dizinin senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise M.Çağatay Tosun oturuyor.

Düşmanı yenmek mi zor, birbirimize katlanmak mı?

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar.

Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken,  yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır. İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını
tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır.

Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

Muhteşem İkili’de İbrahim Çelikkol; gözü kara, cesaretiyle kendisini tehlikeye atmaktan çekinmeyen Barca’yı oynarken, zekası ile en zor operasyonları bile başarı ile yöneten MKC’yi ise Kerem Bürsin canlandırıyor.

Yayınlanan tanıtımıyla büyük merak uyandıran Muhteşem İkili, etkileyici hikâyesi ve güçlü kadrosuyla yakında Kanal D’de!

ibrahim çelikkol haberleri için

kerem bürsin haberleri için