Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Onur Buldu’nun ayrıldığı Güldür Güldür Show’un yeni oyuncuları kimler oldu?

Onur Buldu’nun ayrıldığı Güldür Güldür Show’un yeni oyuncuları kimler oldu?

tarafından ker_def

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’, Show TV’de onuncu sezonuna başlamak için geri sayımda! Komedinin ekrandaki birinci adresi ‘Güldür Güldür Show’, kahkaha dolu skeçleri, büyük beğeni toplayan canlandırma ve tiplemeleriyle yine sezona damgasını vuracak.

Her yıl olduğu gibi sürprizlerle yenilenen kadrosu ve her yaştan izleyicinin gündemini belirleyen içerikleri ile ‘Güldür Güldür Show’ tarihi bir sezona hazır! Bilal karakteriyle izlediğimiz Onur Buldu’nun ayrılık kararı ile sarsılan programa 3 yeni isim katıldı.

Onur Buldu'nun ayrıldığı Güldür Güldür Show'un yeni oyuncuları kimler oldu? 9

Yeni sezonda ‘Güldür Güldür Show’ kadrosunda eski ve yeni isimler bir arada olacak. Erdem Yener yeniden ekibe dahil olurken, usta isim Hasibe Eren ve yeni bir soluk getirecek Gürhan Altundaşar kadronun yeni isimleri.

Onur Buldu'nun ayrıldığı Güldür Güldür Show'un yeni oyuncuları kimler oldu? 10

Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen program ‘Güldür Güldür Show’un 10. sezon kadrosu şu isimlerden oluşuyor:

“Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Giray Altınok, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter.

Onur Buldu'nun ayrıldığı Güldür Güldür Show'un yeni oyuncuları kimler oldu? 11

‘Güldür Güldür Show’ yeni sezonunda da yine kendi gününde Show TV’de olacak.