Ana sayfa Sosyal Medya Öykü Gürman hayranlarını Alparslan dizisinin heyecanı sardı!

Öykü Gürman hayranlarını Alparslan dizisinin heyecanı sardı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman, uzun bir aradan sonra yeniden televizyon dizilerine dönüş yaptı. Şarkılarıyla verdiği konserlerle gündemden düşmeyen isimlerden olan Öykü Gürman, ayrıca zaman zaman oyuncu olarak da projelerde yer alıyor.

Sen Anlat Karadeniz isimli dizideki Asiye karakteri ile oyunculuğu da gayet iyi bir şekilde yapabileceğini kanıtlayan Öykü Gürman, hayranlarından da bu adımlarında büyük destek görüyor. Sosyal medyada şimdi de Öykü Gürman hayranları için Alparslan dizisi heyecanı başladı.

Yınal bey karakterinin karısı Öke Hatun olarak diziye katılan oyuncu, ikinci sezonda Alparslan dizisini başarıya taşıyacak ekip üyelerinden birisi olmayı başardı.

Öykü Gürman’ın canlandıracağı Öke Hatun karakteri kararlı bir kişilik ve dizinin ikinci sezonunda da etkili bir çıkış yapması bekleniyor. Hayranları, “Öykü iyi ki bu diziye katıldı” diyerek sosyal medyadan desteklerini sergiliyor.

Öke Hatun karakterinin rolünün detaylarını merak eden hayranlar, yeni sezonda dizinin Öykü Gürman ile birlikte çok daha etkileyici olacağına inanıyor.

Öykü Gürman hayranlarını Alparslan dizisinin heyecanı sardı! 7

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ve müzik çalışmaları ile ünlenen Öykü Gürman, 2013 yılında Muhallebi Kafa isimli diziyle oyunculuk kariyerine başladı. Ardından Çıplak Kafa ve Makina Kafa isimli dizilerde de yer alan Gürman, asıl büyük çıkışını ise Sen Anlat Karadeniz dizisiyle 2018 ile 2020 yılları arasında yaptı. Sonrasında Gel Dese Aşk isimli 4 bölüm süren atv dizisinde rol alan Gürman, ayrıca televizyon ekranında çeşitli programlar da yaptı.

Alparslan dizisi pazartesi akşamları yeniden ekranlara dönüş yaptı ve TRT1 ekranında yeni bölümleri bekleyen izleyiciler de büyük bir sevinç yaşıyor. 26 Eylül Pazartesi akşamı da 29. yeni bölüm izleyicilerle buluşacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor: Barış Arduç, Kayra Zabcı, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Öykü Gürman, Umut Karadağ, Korel Cezayirli, Bora Cengiz, Fırat Topkorur, Erdinç Gülener, Ferit Kaya, Uygar Özçelik, Şahin Çelik ve Ayşegül Ünsal.