SON DAKİKA
29 Kasım 2022 03:53

SON HABERLER

Öyle bir dizi geliyor ki rakiplerin işi zor! Klavye Delikanlıları’nın ilk tanıtımını izleyen bir kez daha izliyor….

Yapımcılığını Süreç Film’in yaptığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği, senaryosu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’ye ait ‘Klavye Delikanlıları’ adlı dizi, Show TV’de yayınlanacak.

Oyuncu kadrosuyla da iddialı dizide Rasim Öztekin, Gül Onat, Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Selen Seyven, Seray Sever, Uraz Kaygılaroğlu, Filiz Taçbaş, Cengiz Küçükayvaz, Ali Barkın, İpek Tanrıyar ve Sinan Çalışkanoğlu oynuyor.

Eylül ayında Show TV ekranlarında yayınlanacak dizide internet gençliğinin maceraları komedi diliyle anlatılırken sanal dünyanın gerçekleri tüm çıplaklığıyla ekranlara yansıyacak.

İşte ilk bölümün konusu:

Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve bütün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar vasıtasıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır. Yani kısaca “TROL” olmuşlar. Bayram’ın kuzeni ve bizimkilerin tam tersi bir karakter olan Kuzen Volki Amerika’dan dönmüştür. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyordur. Bayram ve Kerem’i peşinden sürükleyerek yeni nesil bir dolandırıcılık şebekesinin içine sokar. Takımda bir eksik kalmıştır; Seyran. Güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık abidesi olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik bir yolculuk bekliyordur.

Klavye Delikanlıları 1. bölüm tanıtımı:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler