Ana sayfa Sosyal Medya Oyuncu Beste Kökdemir, 15 yaşındaki haline kendi bile inanamadı!..

Oyuncu Beste Kökdemir, 15 yaşındaki haline kendi bile inanamadı!..

tarafından sevda

Televizyongazetesi.com/Detay – Oyuncu Beste Kökdemir, sosyal medyada hayranlarını yıllar öncesine götürdü.  15 yaşında çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan 28 yaşındaki oyuncu gönderisinde, “Sinoplu bir çocuğum…. Evet, biraz büyük gösteriyorum” ifadelerini kullandı

Oyuncu instagram hesabından yaptığı paylaşımda, yıllar öncesini yad ederek şu ifadeleri kullandı. “Çünkü 15 yaşında Sinoplu bir çocuğum (evet biraz büyük gösteriyorum). İlk defa ailem olmadan Ankara’ya teyzemin yanına geldim. Ankara çok acayip , kalabalık , toplu taşıma hakkında hiçbir şey bilmiyorum.

Starbuckstan nasıl kahve alacağımı da.. (ama bence her şeyi biliyorum tabi) aslında kahve sevmiyorum zaten. Acı geliyor. Ha bir de opera, bale, buz pateni falan var. Sinop’ta ise sadece Mezzo ve MTV ile yetiniyorum. inanılmaz yani benim için…”

Beste Kökdemir’in paylaşımı hayranlarından kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum alırken bazı hayranları, “Hep böyle kal!” şeklinde yorumlarda bulundular.

Beste Kökdemir, en son 2019 yılında yayınlanan Her Yerde Sen isimli romantik komedi dizisinde canlandırdığı ‘Eylül’ karakteri ile ekranda yer almıştı. 2012 yılından bu yana dizilerde rol alan oyuncu bir süredir ekranlardan uzak.