Ana sayfa Sosyal Medya Olgun Toker yine kendine yakışanı yaptı, Mezarlık dizisini izlemeyen çok şey kaçırdı!

Olgun Toker yine kendine yakışanı yaptı, Mezarlık dizisini izlemeyen çok şey kaçırdı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Olgun Toker karakter oyunculuğu noktasında sergilediği yüksek performans ile göz dolduruyor. 1986 yılında Mersin’de dünyaya gelen Olgun Toker sorumluluğunu aldığı her rolün hakkını fazlasıyla veren bir isim.

Oyuncunun son dönemdeki dizilerini seyredenler performans noktasında çıtayı ne kadar yukarıya taşıdığını da görebiliyor. 2011 yılından bu yana birbirinden farklı karakterler canlandıran oyuncu, kendisini tekrar etmeyen çok az sayıda isimden birisi olarak öne çıkıyor.

Karadayı dizisindeki Melih karakteri ile dikkat çekmesinin ardından çok farklı türlerdeki dizilerde, birbirinden zıt karakterleri canlandırma noktasında Olgun Toker çok başarılı bir iş çıkardı. Özellikle de son dönemde birbiri ardına gelen roller ile ismini sıklıkla duyuyoruz.

Hayat Şarkısı dizisindeki Mahir karakterini kim unutabilir ki.. .Arıza dizisindeki psikopat Burak karakterinde de harikalar yaratan Olgun Toker, geçen sezon Son Yaz dizisinde ise Gökhan karakteri ile yeni sivrilmişti.

2022 yılında Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde Çınar olarak izlediğimiz oyuncu, bir başka oyunculuk gösterisini ise Mezarlık isimli Netflix dizisinde sergiliyor.

Serdar karakteri ile hikayenin sorunlu karakterlerinden birisini canlandıran Olgun Toker, yine izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Karakterin tüm içsel savrulmalarını güzel yansıtan oyuncu, Serdar’ın sorunlu hayatıyla aslında toplumdaki benzer birçok insanı tasvir ediyor.

Toplumda neşeli, eğlenceli, serseri veya kendi dünyasında olan birçok kişinin aslında bu yönleri ile bazı şeyleri saklamaya çalıştığını Serdar karakterinde görebilirsiniz.

Baba sevgisini yeterince almayan, her yaptığı hatada azarlanan, kendisini bir fanusun içine çekmeye çalışan babasına direnen bir Serdar karakteri Olgun Toker’in imzasını taşıyor.

Mezarlık dizisi sadece genç oyuncunun ortaya koyduğu güçlü performans için bile kaçırılmayacak bir Netflix dizisi olarak öne çıkıyor.