SON DAKİKA
18 Eylül 2019 18:54

SON HABERLER

Özge Özpirinçci’nin hamburger diye ısırdığı şey bakın ne çıktı?

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, 2 sezondur Kadın dizisinin başrolünde yer almakta ve Bahar karakterini başarıyla canlandırmakta.

Ünlü oyuncu New York’tan bir tbt paylaşımı yaptı. Özpirinçci’nin ısırmaya çalıştığı şey tabii ki hamburger değil…Hamburger görünümlü çanta…

Özpirinçci, bir başka fotoğrafta ise patates kızartması görünümlü bir başka çanta modeli gösterdi.

Ünlü oyuncunun hayranları bu paylaşıma bir hayli şaşırdı. 100 binin üzerinde de beğeni yapıldı.

Özge Özpirinçci, yorum bölümünden Berrak Tüzünataç’a mesaj yolladı.

“Bu çantaları nasıl alamadık, inanamıyorum” diye yazan oyuncuya Tüzünataç’ın yanıtı ise bir hayli şaşırtıcı oldu.

Tüzünataç, “Dev bir irade ve döviz kurları” diye yazdı.

Anlaşılan çantalar pahalıydı ama böyle yüksek ücretler kazanan oyuncular için bile pahalı gelmesi biraz garip karşılandı.

Takipçileri ise “Tarzın değil Özge, sana yakışmaz” yorumunda bulundu.

Bir başka takipçisi ise “Demek ki sizin de alamadığınız şeyler oluyormuz. Yalnız değilmişiz” diye yorum yaptı.

İşte o paylaşım:

How would you like your burger?
With glitter darlin’ and a side of french fries with more glittaaaa!!! 💅🏼 📷: @berrocks #tbt

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ KİMDİR?

Özge Özpirinçci, 1 Nisan 1986, İstanbul’da doğmuştur.İlkokul ve ortaokulu İstanbul’da okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde okudu.Daha sonra Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Annesi İngilizce öğretmenidir. İlk olarak Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde oynadı.Ayrıca Eti Browni ve Algida Cornetto reklamlarında da oynadı.

Şirin yüzü ve sempatik oyunculuğu ile iyi iş çıkaran genç oyuncu Kavak Yelleri dizisinde uçuk kaçık ama bir o kadar da duyarlı kanser hastası bir kız olan Ada’yı canlandırmaktaydı. Bu dizide beş bölüm oynadı.

Show Tv’de yayınlanan duygusal, dram gençlik dizisi Melekler Korusun’da İpek Taşkır adlı üniversite öğrencisi bir karakteri başarıyla oynadı. Dizi 73. Bölümü ile son kez ekranlarda görüldü. Özpirinçci, ayrıca 2010 yılında vizyona giren Zülfü Livaneli’nin yönettiği Veda filminde Fikriye Hanım karakterini oynamıştır.

Ayrıca 2010’da Show Tv kanalında yayınlanan ve 11. Bölümü ile yayınından kaldırılan Deli Saraylı isimli dizide altı dil bilen “Dilruba” karakterini canlandırmaktaydı.Anadolu Kartalları filminde Üstteğmen Ayşe Dinçer’i canlandırdı.

ATV’de yayınlanan Al Yazmalım dizisinde ise baş rol olan Asiye karakterini oynamıştır ve TRT Okul’da yayınlanan Toplu Hayat adlı programda sunuculuk yaptı.

Kayıp filminde de rol almıştır. Aramızda Kalsın adlı dizide Görkem karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında çekilen Karışık Kaset filminin başrol oyuncusu İrem karakterini canlandırmıştır. 2015 yılı Şubat ayında başlayan Aşk Yeniden dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştır.

29 Kasım 2015 akşamı gerçekleştirilen 42. Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Kadın Komedi Oyuncusu ödülünü kazanmıştır. Buğra Gülsoy ile Acı Tatlı Ekşi filminde başrolde oynamıştır. Güzel oyuncu şuan Kadın dizisinde başrolde oynamaktadır.

12 Nisan 2013 tarihinde Engin Altan Düzyatan ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımlarını atmışlardır. 2013 yılında karşılıklı karar vererek ayrılmışlardır.

İlgili Haberler