SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 16:48

SON HABERLER

Özge Özpirinçci’nin paylaşımı ile Biz Böyleyiz filminin nerede çekildiği de ortaya çıktı!

Televizyongazetesi/Detay – Kadın dizisinin sezon arası vermesinin ardından Özge Özpirinçci, Biz Böyleyiz isimli filmin çekimlerine gitmişti.

Caner Özyurtlu’nun yönetmenliğini yaptığı ve Melikşah Taş ile Berrak Tüzünataç’la birlikte senaryosunu yazdığı Biz Böyleyiz filminde, son dönemin çok konuşulan genç oyuncularının yanı sıra Hümeyra da yer aldı.

Özge Özpirinçci, Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Boran Kuzum, Meriç Aral ve Şebnem Bozoklu, hem film çekip hem de tatil yaptılar.

Son derece eğlenceli vakitler geçirdikleri de sosyal medya paylaşımlarıyla ortaya çıktı.

Film hakkında hiç bir bilgi vermeyen oyuncuların paylaşımları, sosyal medyada kendilerini takip eden herkesi meraklandırdı.

Bir anlamda filmin çekimleri sırasında merakı da kabartan oyuncular, çekimlerin bitmesinin ardından sosyal medyadan teşekkür paylaşımları yaptılar.

Özge Özpirinçci, son teşekkürünü çekimler boyunca kaldıkları bir otel için yaptı.

Bu paylaşımla birlikte filmin nerede çekildiği de öğrenilmiş oldu!

Biz Böyleyiz filmi, İzmir Çeşme’ye bağlı Ildır köyünde çekildi.

İşte Özge Özpirinçci’nin paylaşımı: 

Bir tesekkur de bize 3 hafta boyunca bebekler gibi bakan @erythros_boutique_hotel e!!! Her aksam yanan atesiyle, “ben tokum yemegecegim” diyenin gozunu donduren yemekleriyle, gunbatimini tabloya ceviren manzarasiyla ve guleryuzlu ekibiyle Ildır’da yasamayi dusunduren yer! 🥳🥂🌅💚

 

İlgili Haberler