Ana sayfa Dizi Fragmanları Payitaht Abdülhamid 104. bölümde büyük azar keyfinizi yerine getirecek!

Payitaht Abdülhamid 104. bölümde büyük azar keyfinizi yerine getirecek!

tarafından ker_def

TRT’nin iddialı dizisinin kadrosunda Bülent İnal, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Hakan Boyav ve Gürkan Uygun gibi önemli isimler bulunuyor. Her bölümü merakla ve heyecanla beklenen sevilen dizi “Payitaht Abdülhamid”in 104. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Yine etkileyici sahnelerle karşılaşacaksınız. Videodan 104.bölüm 2. fragmanını izleyebilirsiniz. İstanbul – Bağdat demiryolundan vazgeçmesi için Abdülhamid’e baskı yapan yabancı elçilere hünkardan büyük bir azar gelecek ve izleyiciler de bu sahnede yine mest olacak.

Peki dizinin yeni bölümünde başka neler yaşanacak? Abdülhamid’in tertibi işlemiş, Vladimir yakalanmıştır. Zalman, ölümü pahasına hastalığını reddeder. Kanı tetkik edilecektir. Hastalandığı ortaya çıkınca hainliği de anlaşılacaktır. Sabahattin ve Zülüflü, Zalman’ı kurtarmak için kolları sıvarlar.

Selim Paşa Karaso’yu saraydan çıkarmak için uğraşmaktadır. Zalman’ın müptelalığından kurtulan Selim Paşa zihninin açılmasıyla kim olduğunu hatırlar. Gerçeği anlatmak üzere Abdülhamid’e doğru yola çıkar.

Halil Halid son anda gelen bir pusula ile ölümden kurtulur. Şimdi önemli bir görevi vardır. Balkanları ayağa kaldırıp savaş çıkartacak bu suikastı engellemek zorundadır.

Bidar çatışmanın ortasında kalmış, oğlu da Jön Türk hareketinin içindedir. Anne oğul büyük bir tartışma yaşarlar. Naime dehşete düşmüş ve ne yapacağını annesine sorar. Bidar, Abdülkadir’i babasına söyleyecek midir? Abdülhamid tam da Mehmet’in vazifesini Abdülkadir’e vermek üzereyken, Bidar kararsız kalır.

Bidar’ın canını alamamış olan Blavatsky’nin Bidar için hazırladığı ölümden beter akıbet nedir? Halil Halid zorlu görevini başarabilecek mi? Sabahattin ve Zülüflü Zalman’ı kurtarabilecek mi? Abdülhamid sonunda düşmanının kim olduğunu öğrenebilecek mi?