SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 07:34

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid 62. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Payitaht Abdülhamid dizisinin 62. yeni bölümü izleyicilerle 24 Kasım Cuma günü Trt 1 ekranında buluşacak. Bülent İnal, Özlem Conker, Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Güven Kıraç ve Başak Daşman’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor. Detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Payitaht Abdülhamid dizisinin 62. yeni bölümünde neler olacağıyla ilgili detayları videodan izleyebilirsiniz.

62. yeni bölümde yaşanacakların detayı şu şekilde:

Abdülhamid Rusya’da kurduğu büyük planın sonucunu beklerken, Halil Halid ve Tatar, Rusya’da canları pahasına Abdülhamid’in verdiği görevi başarmak için uğraşırlar. Şivenaz için ise yolun sonu görünmektedir artık zira Bidar’ın onun hakkında yakaladığı ipuçlarından sonra kurtuluş şansı yoktur. Öte yandan, Naime ve Abdülkadir’in içine çekildikleri tuzağa Seniha da düşer.

Fuat, Abdülhamid’i yenmek için kendi saltanatına biat edecek adam arayışına girer. Bunun için, Abdülhamid’in sadık adamlarının zaaflarını bulup, onları kendi safına çekmeye çalışacaktır. İlk avı İşkodralı olur! Ancak İşkodralı’nın geçmişte işlediği günahın kefaretini Halil Halid ödemek zorunda kalır.

Abdülhamid’in şer ittifakını dağıtmak için yapacağı yeni hamle, Balkanlar üzerinden olacaktır. Fuat ve Şivenaz Abdülhamid’i en güvendiği yerden vurmak isterler… Mehmet Selim iyi niyetinin kurbanı olup Fuatların hain tuzağına düşecek mi? Kapana kısılan Şivenaz’ı neler beklemekte? İşkodralı Fuat’ın tehdidine rağmen Abdülhamid’e sadık kalabilecek mi? Abdülhamid cihan harbini engellemek için yaptığı siyasette başarılı olabilecek mi?

İlgili Haberler