SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 03:33

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid 65. Bölüm 1. Fragmanı İzle

Payitaht Abdülhamid dizisinin 64. bölümünü 7 Aralık Cuma günü izleyicilerle buluştu. Bülent İnal ve Özlem Conker’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni sezonunda Gürkan Uygun, Güven Kıraç, Başak Daşman, Sedef Avcı gibi önemli isimler de katılmıştı. Dizinin 64. bölümünün hemen ardından ise önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan yeni bölümden görüntülere yer verildi.

14 Aralık Cuma günü Payitaht Abdülhamid dizisinin 65. bölümünü izleyeceğiz. Yeni bölümde neler olacak? Merakla beklenecek olan 65. bölümden ilk ipuçları yayınlanan 1. fragmanda yer alıyor. Videodan izleyebilirsiniz.

64. ve son bölümün özeti şöyle:

Abdülhamid oğlu Mehmet Selim ve oğul gibi sevdiği Halil Halit’in içine düştükleri durum karşısında çaresiz durumdadır. Abdülhamid’e gerçekleri söylemeye karar veren Vembery ise ölümle pençeleşmektedir. Fuat ve Samuel’in oyunuyla, Sultan’ın çok sevdiği devletinin silahları Halil Halid’i hedef almıştır. Halil Halid adına atılan iftirayı temizlemek için yeğenleriyle yolunu ayırmak zorunda kalır. Bu arada Doryan ve paralı adamları Halil Halid’in mekanını basar. Söğütlü, Camgöz ve Tatar’ın kendilerini savunacak sadece bir kurşunları vardır.

Karaso’nun teklifi Sabahattin’in yolunu Fuat ve Şivenaz’la kesiştirir. Sabahattin geri dönülmez bir yola girer. Şer ittifaklarının ördüğü tüm ağları gören Abdülhamid ağlarını terse çevirip onları kapana sokacak bir plan yapar.

Abdülkadir Nesim’in evinde yaşanan hadiseden dolayı büyük bir vicdan azabı içindedir. Şivenaz bu olayı Abdülkadir’e karşı bir tehdit olarak kullanırken, Bidar şüphelenir… Zeynep ise Abdülkadir’e karşı oynanan oyundan dolayı acı çeker. Şivenaz’la tartışır ve vicdanının ağır basmasıyla önemli bir karar alır. Bidar’la konuşacaktır. Zeynep’le konuşan Bidar, Şivenaz’a herşeyi bildiğini söyleyince, Şivenaz’ın cevabı ne olacak?

İşkodralı’nın başına ördüğü çorap Mehmet Selim’i şehzadelikten feragat mi ettirecek? Halil Halid kendini aklamayı başarabilecek mi? Vembery uyanıp Abdülhamid’e Fuat ve Şivenaz ile ilgili hakikati söyleyecek mi?

Abdülhamid’in şer ittifakına karşı yaptığı plan başarılı olacak mı? 64. Bölümde göreceğiz.

İlgili Haberler