Ana sayfa Dizi Fragmanları Payitaht Abdülhamid 96. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Payitaht Abdülhamid 96. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

tarafından ker_def

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve cuma akşamları izleyicilerini ekran başına kilitleyen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid doksan beşinci bölümüyle ekranlara geliyor. Dizinin yeni bölümünde Halil Halid konusu dikkat çekecek. Gürkan Uygun’un canlandırdığı Halil Halid beklenmedik bir hamle yapıyor. Sultan Abdülhamid de ölüm emrini veriyor. Dizinin 95.bölümü hareketli sahnelere sahne oldu.

96.bölümde de önemli gelişmeler yaşanacak. 15 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak olan 96. bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Videodan fragmanı izleyebilirsiniz.

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği, her hafta merakla ve heyecanla beklenen dizinin başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Bahadır Yenişehirlioğlu, Hakan Boyav yer almakta…

Peki 95. bölümde neler yaşanmıştı? Ayrıntılar şöyle:

Abdülhamid savaşların seyrini, ülkelerin haritalarını değiştiren en güçlü silahın haberleşme ve istihbarat olduğunu bilmektedir.

Bunun için de herkesin peşine düştüğü yeni icat telsizi alma görevini Halil Halid ve adamlarına verir. Selim Paşa’nın yaşayıp yaşamadığı muamması bu kez de Ahmet Paşa’nın karşısına çıkar, onun elini ayağını bağlar.

Bidar, ölüm döşeğindeki Nureddin’e sımsıkı sarılmış, kendisine veba bulaşma ihtimalini önemsememiştir. Tecrittekilerin durumu daha da kötüye giderken, Ester, Vladmir’le bir plan yapar. Tecritteki vebalı hastaları yakacak ve ailelerine Abdülhamid hastalığı böyle kurutma yolunu seçti, evlatlarınızı yaktırttı diyecektir.

Gerçekten de yangını çıkartır… Alevler her yeri sararken, Bidar Sultan’ı da kötü bir sürpriz beklemektedir. Cemile Sultan ise eline geçen bir pusulayla hayatının şokunu yaşar.

Abdülhamid Zülüflü İsmail Paşa’dan silah fuarına dair bilgi beklemektedir. Zalman hala Zülüflü’nün kendi taraflarında olduğundan emin değildir. Zülüflü’yü ateşe atar.

Halil Halid ve adamları nihayet Payitaht’ı Joris ve adamlarının zulmünden kurtarır. Halil Halid herkesi şokta bırakacak beklenmedik bir şey yapar.

Abdülhamid, Halid Halid ve Zülüflü hakkında nasıl bir karar verecektir? Fragmanda Abdülhamid’in Halil Halid için ölüm emri verildiği görülmüştü.

Gürkan Uygun diziye veda mı edecek? 95.bölümde en önemli soru işareti bu olacak.