SON DAKİKA
8 Aralık 2022 12:11

SON HABERLER

Pınar Deniz, Hande Soral, Demet Özdemir ve Hande Doğandemir farklı tarzlarıyla göz doldurdu

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Sosyal medya sayesinde ünlü oyuncular son hallerini, değişen imajlarını, yeni projelerini veya içlerinden gelenleri paylaşıyor… Pınar Deniz, Hande Soral, Demet Özdemir ve Hande Doğandemir de instagram hesapları üzerinden takipçilerinin beğenileri için farklı tarzlarını paylaştı.

“Ördek suya daldı” notu ile paylaşım yapan Pınar Deniz, doğal güzelliği ile hayranlarından beğenileri kaptı. Makyajsız hali ile doğallığın önemine işaret eden oyuncu, takipçilerinden çok sayıda iltifat aldı.

Eşi İsmail Demirci ile birlikte tatilde yer alan ünlü oyuncu Hande Soral, bazı görüşmeler için İstanbul’a döndü.Oyuncu, yeni sezon için görüşmelerinin olduğunu ama netleşen bir projesinin bulunmadığını söyledi. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafıyla da ilgi odağı olan oyuncu, farklı tarzıyla dikkat çekti.

Doğduğun Ev Kaderindir’in stok bölümlerinin çekimlerinin ardından tatile çıkan Demet Özdemir, zaman zaman yaptığı gibi, dinlendiği günlerdeki hallerini paylaşmayı sürdürüyor. Oyuncu, aksesuarları ve kıyafeti ile hayranlarından 500 bine yakın beğeni aldı.

Ünlü oyuncu Hande Doğandemir tatilin keyfini çıkartan isimler arasında. Yaz pozu ile mutluluğunu sergileyen oyuncu, yeni projeler öncesi enerji depoluyor. Oyuncu farklı tarzı ile de takipçilerinin beğenisini almayı başarıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler