SON DAKİKA
18 Eylül 2019 18:45

SON HABERLER

Pınar Deniz tarzıyla, gülüşüyle, enerjisiyle mest etti!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Pınar Deniz, Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterine hayat vermişti. Bu rolle büyük beğeni toplayan Pınar Deniz, geçtiğimiz sezonun başında Bir Deli Rüzgar dizisinde başrolde yer aldı ama dizi kısa süreli oldu.

Pınar Deniz, 2019-2020 sezonunda ise İlker Kaleli ile birlikte Yabancı dizisinde yer almaya hazırlanıyor.

Ünlü oyuncu, instagram hesabından yaptığı paylaşım ile neşeli hallerini yayınladı.

Takipçileri Pınar Deniz’in tarzını, kıyafetini, saçlarının halini, gülüşünü çok beğendiklerini belirten yorumlarda bulundu.

Yeni dizisi öncesinde bir hayli keyifli olan oyuncu, hayranlarından 1 saat içinde 30 binin üzerinde beğeni aldı.

Bir takipçisi,”Gülüşlerin daim, gözlerin hep umut dolu olsun” diye yazdı.

İşte o fotoğraflar:

Çok gülerim🖖🏿

PINAR DENİZ KİMDİR?

Sevilen oyuncu Pınar Deniz, 10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu başarısı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Pınar Deniz, oyunculuk eğitimi de almıştır. İlk oyunculuk deneyimi olan ve 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırmıştır. Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. İzlenme rekorları kıran bir dizi olan Vatanım Sensin adlı dizide gözü yükseklerde olan Yıldız karakterini canlandırmıştır. Bir Deli Rüzgar dizisinde kısa bir macera yaşamıştır.

İlgili Haberler