SON DAKİKA
19 Haziran 2019 20:05

SON HABERLER

Pınar Deniz’in kıyafetine hayranlarından tam not

TelevizyonGazetesi.com – Detay – Ünlü oyuncu Pınar Deniz, Vatanım Sensin dizisindeki Yıldız karakteri ile büyük bir başarı kazanmış ve ismini geliş kitlelere duyurmayı başarmıştı.

Güzel oyuncu sezonun başında ilk kez başrolde yer aldığı Bir Deli Rüzgar dizisinin kısa süreli olması ise oyuncu için büyük talihsizlik idi.

Pınar Deniz, instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla hayranları ile etkileşimde kalmaya devam ediyor.

Ünlü oyuncu, yeni bir paylaşımda bulundu ve kıyafetiyle hayranlarını adeta mest etti.

PINAR DENİZ KİMDİR?

Sevilen oyuncu Pınar Deniz, 10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu başarısı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Pınar Deniz, oyunculuk eğitimi de almıştır. İlk oyunculuk deneyimi olan ve 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırmıştır. Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. İzlenme rekorları kıran bir dizi olan Vatanım Sensin adlı dizide gözü yükseklerde olan Yıldız karakterini canlandırmıştır. Bir Deli Rüzgar dizisinde kısa bir macera yaşamıştır.

İlgili Haberler