SON DAKİKA
9 Şubat 2023 05:28

SON HABERLER

Ramo dizisinde yeni bölüm şifresi; hem aşk hem büyük tuzak!

Ramo, Cuma akşamlarının ilgi gören yapımlarından birisi. İkinci sezonu ile izleyicileri aksiyona doyuran dizi, çok zorlu şartlarda çekiliyor. Oyuncular büyük bir emek harcıyor. Ancak bu emeklerin karşılığının da hem reytingler hem de sosyal medya etkileşimi noktasında karşılık bulması ekip adına sevindirici bir gelişme. Dizinin 22. yeni bölümü bu akşam yayınlanacak. Hem aşkın yansımalarını hem de büyük tuzağı bulacaksınız.

Ramo’nun bu akşam ekrana gelecek 22. bölümünde Cihangir, Ramo’nun hayatını bağışlamayı düşünmüyordur ama Cihangir’in de üstündeki adamlar, Ramo’yu öyle erkenden kaybetmek istemezler. Ne de olsa yıllardır aradıkları düşman olan Sarraf’ı Ramo getirmiştir onlara.

Ramo, yaşam hakkını bir şartla kazanır; başka birini öldürmek. Ramo’dan öyle birini öldürmesini isterler ki, bunu vicdanen de fikren de yapması mümkün değildir. Sibel de Ramo’ya kurulan bu tuzağı öğrenir ve ona yardım etmek ister. Sibel, Ramo’ya yardım etmek isterken kendi başını belaya sokacaktır.

Yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Hakan Gerçek, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler