Ana sayfa Dizi Haberleri Reytinglere direnmenin yeni adı Bir Küçük Gün Işığı dizisi oldu!

Reytinglere direnmenin yeni adı Bir Küçük Gün Işığı dizisi oldu!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında bu sezonun etkili dram hikayelerinden birisi olarak yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı, reytinglerde pazartesi günlerinin iddialı dizileri karşısında direnmeye devam ediyor.

Seray Kaya ile Berk Oktay’ın başrolünde yer aldığı dizinin hikayesi etkili bir dramı anlatıyor. Elif ile Fırat karakterlerinin aşkını ortaya koymasının yanı sıra, gerçek anneliğin ne olduğu sorusunu da sorgulayan bir dizi izliyoruz.

Kendi çocuğu olmamasına rağmen Güneş’i gerçek annesinden daha çok seven ve onun için her şeyi yapmaya hazır olan Elif karakterinde Seray Kaya, gayet inandırıcı bir performans ortaya koyuyor.

Berk Oktay da başrolün hakkını veriyor ve dizinin yan karakterlerinde de çok etkili performanslar görüyoruz. Esra Dermancıoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Güneş Hayat ve Şeyma Korkmaz gibi isimler dizinin etkili yan karakterlerini canlandırıyor.

Bir Küçük Gün Işığı dizisi bu sezonun etkili hikayelerinden birisi olmasının karşılığını reytinglerde de almaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu ve Yasak Elma gibi pazartesi akşamlarının iki güçlü yapımının arasında iyi sonuçlar almayı bugüne kadar başaran bir Bir Küçük Gün Işığı başarısı görmekteyiz.

Star TV’de başlayan Ömer dizisinin iyi çıkış yapmasına ve Kanal D’nin de yine pazartesi akşamlarına Veda Mektubu isimli çok etkili bir dram hikayesi getirmesinin ardından bile Bir Küçük Gün Işığı dizisi kendi izleyicisini atv ekranına çekmeye devam ediyor.

AB grubunda düşük sonuçlar gelmeye devam etse bile tüm kişiler ve ABC1 gruplarında ortalamanın üzerinde gerçekleşen reytingler ile ilk 5 sırada yer alabilmesi Bir Küçük Gün Işığı dizisinin rakiplerine direnebildiğinin kanıtı oldu.

Dizinin 23. bölümü pazartesi günü yayınlandı ve tüm kişilerde üçüncülük, AB grubunda yedincilik ve ABC1’de de beşincilik elde edildi.

Pazartesi rekabetinde bu kadar güçlü hikayeler varken, atv dizisinin de üst sıralarda yer almaya devam etmesi takdir edilecek bir durum.