Ana sayfa Dizi Haberleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Hatice’si Sevinç Kıranlı bir kez daha dizi şansıyla gündemde!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Hatice’si Sevinç Kıranlı bir kez daha dizi şansıyla gündemde!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli atv dizisi 6 sezon sürdü ve dizinin hikayesinde Hatice karakteriyle yer alan Sevinç Kıranlı da önemli isimlerden birisi olarak akıllara yerleşti. Atv’de önceki sezon final yapan dizinin ardından bir süre ekranlarda yer almayan oyuncu, kendisine gelen teklifler arasında yine bir atv projesini seçti.

Sevinç Kıranlı, 5 Mart Pazar akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan Başım Belada isimli diziyle tekrar setlere dönüş yapıyor. Oyuncu, bu zamana kadar beklediğine değen bir işin içinde olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi.

Keremcem ile Merih Öztürk ikilisinin başrolünde yer aldığı Başım Belada dizisi hem dram hem komedi hem de aksiyon özelliklerini bir arada taşıyan bir dizi olarak öne çıkıyor. İlk bölümü merakla beklenen dizi için duygularını aktaran Sevinç Kıranlı, şöyle konuştu:

“Çok içime sinen bir iş oldu. Hem beklediğime değdi hem de kafamın rahat edeceği bir yerdeyim. Hem kamera önü hem kamera arkası, bütün ekip arkadaşlarım birbirinden tatlı insanlardan oluşuyor. Çok güzel bir cast yapmışlar. Çok teşekkür ediyorum. Bu, televizyonları karşısında bizi izleyecek herkese yansıyacak. Çok eminim.”

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitiren Sevinç Kıranlı, 1992 yılından bu yana farklı dizi ve sinema filmleriyle çok değişik rolleri canlandırdı.

Mahallenin Muhtarları, Ruhsar ve Yılan Hikayesi gibi unutulmaz dizi projeleri ile tecrübe kazanan oyuncu, 2000’li yılların iddialı dizilerinden Cannım Annem, Gümüş, Doktorlar gibi projelerde de de yer aldı.

Bir süre setlere ara vermesinin ardından 2015 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle yeniden setlere dönen oyuncu, şimdi ise Başım Belada isimli dizi ile bir kez daha hayranlarının karşısına çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor.