Ana sayfa Dizi Haberleri Sadakatsiz dizisi bitecek ama Caner Cindoruk’un başı Volkan yüzünden beladan kurtulmayacak!

Sadakatsiz dizisi bitecek ama Caner Cindoruk’un başı Volkan yüzünden beladan kurtulmayacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Derya karakterini canlandıran Özge Özder, eşi Sinan Güleryüz ile birlikte katıldığı bir etkinlikte soruları yanıtladı. Sadakatsiz dizisinin de çok güzel ilerlediğini anlatan oyuncu, “Artık konuyu bağlamaya doğru gidiyor” diyerek finalin yaklaştığının mesajını verdi.

Özge Özder, finale doğru koştuklarını vurgularken dizideki temponun da ne kadar yoğun olduğunu anlattı. “Çektiğimiz hafta yayınlanıyor” diyen oyuncu, her bölüm için o hafta çok yoğun bir çalışma yürütüldüğünü hatırlattı. Dizinin finaline doğru bir tüyo veremeyeceğini söyleyen oyuncu, “Önden çekiyor olsak spoiler yok desem yalan söylemiş olurum. Yalan söylemiyorum, çünkü ben de bir şey bilmiyorum” diye konuştu.

Sinan Güleryüz de eşine diziyle ilgili bazen tüyo almak için sorular sorduğunu ama yanıt alamadığını anlattı. Güleryüz, “Ben de bazen merak ediyorum, ne olacak diyorum. ‘Vallaha bilmiyorum’ diyor” şeklinde konuştu.

Diziyi birlikte izleyip neler olacağını birlikte değerlendirdiklerini anlatan Sinan Güleryüz, Volkan karakterini canlandıran Caner Cindoruk’u da övdü. Güleryüz, “Çok yerinde yapıyor her şeyi. Ne fazla ne az” diye konuştu.

blank

Özge Özder de rol arkadaşı Caner Cindoruk’a övgüde bulundu. Oyuncu, “Uzun süre bu rolle başı belada olacak diye düşünüyorum. Sokakta tepki alarak hayatına devam edecek” diye konuştu.

Özge Özder’in hayranlarının sokakta bile Volkan karakterine olan kızgınlıklarını ifade ederek, oyuncu üzerinden mesaj göndermeye çalıştığını anlatan ünlü çift, insanlara bunu söyletmenin iyi bir oyunculuk olduğu değerlendirmesini yaptı.

blank

Başarılı performansı ile hayranları tarafından da büyük övgülerle karşılanan Caner Cindoruk, son dönemde yurt dışında da büyük ilgi görüyor.

Özellikle İspanya ve Latin Amerika ülkelerinde oyuncunun hayranları bir hayli arttı. Kadın dizisindeki Sarp karakterinin yanı sıra, Sadakatsiz’deki Volkan da oyuncunun öne çıkmasını sağladı.

Bu iki dizinin de Latin Amerika ülkelerinde yoğun şekilde izlenmesi, ayrıca İspanya’da da büyük kitleleri etkilemesi, Caner Cindoruk’un popülerliğini yurt dışında da artırmasına büyük fayda sağladı.