Ana sayfa Dizi Haberleri Şahane Hayatım dizisinin afişinin bile verdiği bir mesaj var!

Şahane Hayatım dizisinin afişinin bile verdiği bir mesaj var!

tarafından ker_def

Şahane Hayatım isimli yeni Fox TV dizisi, bu sezonun en çok merak edilen yapımlarından birisi olarak öne çıkıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna bakanlar çok önemli isimlerin bir araya getirilmiş olduğunun farkında.

Şahane Hayatım dizisinin yayınlanan fragmanı da güçlü oyuncu kadrosunu gözler önüne sererken verilen bir mesaj da dikkat çekiyor. Dizi kadın erkek ilişkileri üzerine kurgulanan bir yapım ve tamirhane dokusu ile hazırlanan afişe bakanlar bir kalite algısını da hemen fark ediyor.

Ay Yapım’ın çok yakında FOX’ta ekrana gelecek Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade ve Sumru Yavrucuk’u kadrosunda buluşturan yeni dizisi Şahane Hayatım’ın dikkat çekici afişi yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde çekimlere başlayan Ay Yapım’ın yeni dizisi Şahane Hayatım, güçlü oyuncu kadrosu ve izleyicileri her bölüm FOX ekranlarına kilitleyecek hikayesiyle çok yakında başlıyor.

Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, Çağrı Bayrak’ın yönetmenliğini üstlendiği Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade ve Sumru Yavrucuk gibi başarılı isimleri kadrosunda bir araya getiren dizinin afişi yayınlandı. Tamirhane dokusundaki afiş dizinin dünyasına dair merakı artırıyor.

Şahane Hayatım, hayata büyük haksızlıklarla gelmiş, bunları aşmak için çok çalışmış, bu yolda gerekenleri yapmış, şimdi ise şahane bir hayat yaşarken gelip onu bulan suç dolu geçmişinden kurtulmaya çalışan Şebnem’in sarsıcı hikayesini konu alıyor.

Şebnem’in sırlarla dolu geçmişinden gelen Niyazi (Serkan Keskin), şimdi başına sardığı ve çok etkilendiği cinayet başkomiseri Mesut (Onur Tuna), “zengin koca”nın kelime anlamı olan Onur (Yiğit Özşener), Onur’a musallat olmuş ve onu Şebnem’den boşatmaya çalışan Melisa (Nesrin Cavadzade) ve Şebnem’in asıl büyük düşmanı yüceler yücesi, Onur’un annesi Aysel (Sumru Yavrucuk) ile bir kadının kaç cephede savaşabilir? sorusunun cevabı aşk, entrika, gerilim ve heyecan dolu sahnelerle izleyicilerle buluşacak.

Şahane Hayatım çok yakında FOX’ta.