Ana sayfa Dizi Haberleri Sakla Beni dizisinin başarı Cemre Baysel ile Asude Kalebek’in performansına bağlı olacak!

Sakla Beni dizisinin başarı Cemre Baysel ile Asude Kalebek’in performansına bağlı olacak!

tarafından ker_def

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek’in yer aldığı Sakla Beni ilk bölümüyle 2 Kasım Perşembe akşamı Star’da ekrana gelecek.

Dizinin başrollerinde yer alan iki genç kadın oyuncu hikayenin bel kemiğini oluşturuyor. Asuda Kalebek’i Kulüp isimli Netflix dizisinden tanıyan dizi hayranları, rolünün hakkını vereceğinden emin. Aynı şekilde Cemre Baysel de daha önce hem dram hem de romantik komedi rollerindeki başarısıyla haklı bir övgüye sahip bulunuyor.

Sakla Beni isimli dizinin başrolünde yer alarak önemli bir sorumluluğu da üstlenen iki genç oyuncunun performansının dizinin başarısında önemli bir rolünün olacağı anlaşılıyor.

Tabii ki erkek başrol olarak Uraz Kaygılaroğlu da iyi bir seçim ve Cemre Baysel ile uyumu da şimdiden merak konusu oldu. 3 genç oyuncunun büyük sorumluluk üstlendiği Sakla Beni dizisinin hikayesi de ilgi çekecektir.

Yapımını OGM Pictures’ın, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği, senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu’nun kaleme aldığı dizinin kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

“Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek, Şenay Gürler, Ceyda Düvenci, Nilüfer Açıkalın, Sevinç Erbulak, Gökşen Ateş, Kamil Güler, Nizam Namidar, Sera Tokdemir, Edip Saner, Açelya Devrim Yılhan, Sıla Korkmaz, Emine Umar ve Tamer Levent.”

Star’ın merakla beklenen yeni dizisi Sakla Beni’nin ilk bölümünün konusu şöyle:

Naz’ın çocukluğundan beri bekleyip hayalini kurduğu gün gelmiştir; Mete evlenmek üzere yurt dışından dönecektir. İki aileyi de büyük bir telaş sarar. Bir kişi hariç; İncila.

İncila, Naz’ın sağ kolu ve adeta yaşamdaki kum torbasıdır. Bu ikili birbirleri olmadan nefes almayı bile bilmeden büyümüştür. İşin kötüsü bu ikili kalplerinde de aynı aşkı büyütmüştür.

Naz için sevinmeye çalışsa da, düğün haberi İncila’nın kalbine hançer gibi saplanır. Fakat hayatın bu üçlü için hazırladığı sınav, İncila’nın düşündüğünden de ağırdır. Bu hissettiği acının henüz hiçbir şey olmadığını çok yakında anlayacaktır.

Star’ın merakla beklenen yeni dizisi Sakla Beni, 2 Kasım Perşembe 20.00’de Star’da.