Ana sayfa Dizi Fragmanları Sakla Beni dizisinin 23. yeni bölümünde Mete ile Naz’ın büyük yüzleşmesi yaşanacak!

Sakla Beni dizisinin 23. yeni bölümünde Mete ile Naz’ın büyük yüzleşmesi yaşanacak!

tarafından ker_def

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek’in yer aldığı Sakla Beni yeni bölümüyle 4 Nisan Perşembe akşamı Star’da.

4 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelecek Sakla Beni’nin yeni bölümünün konusu şöyle; Kendisinden habersiz yapılan planı öğrenen İncila büyük bir şaşkınlık yaşarken bu haberi duyan Naz duruma çok öfkelenir. İncila meselesinden haberdar olduğunu Mete’ye söyleyen Kont Ziya, bu ilişkinin imkansızlığına vurgu yapar.

Kadir, iş konusunda yaşananlar yüzünden ona kızgın olan Naz’a kendini affettirebilmek için yoğun çaba harcar. Yaşanan bir gelişmeyse Naz’ın moralini yeniden düzeltir. İçinde taşıdığı yüklerden yorgun düşen İncila, Mete’nin bu konuya dair tutumundan rahatsız olur.

Kadir bazı gerçekleri söylemek için Mete’nin karşısına geçer, İncila ise Kadir’i hissettiği duygular ve atacağı adımlar konusunda cesaretlendirir. Çok önemli bir konuşmaya kulak misafiri olan ve Mete ile büyük bir yüzleşme yaşayan Naz, Mete’nin aşkına sahip çıkması için hiç beklenmedik bir hamle yapar.

Yapımını OGM Pictures’ın, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği, senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu’nun kaleme aldığı dizinin kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek, Şenay Gürler, Ceyda Düvenci, Nilüfer Açıkalın, Sevinç Erbulak, Gökşen Ateş, Kamil Güler, Nizam Namidar, Sera Tokdemir, Edip Saner, Baran Bölükbaşı, Cihan Talay, Açelya Devrim Yılhan, Sıla Korkmaz, Emine Umar ve Tamer Levent gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.