SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 17:57

SON HABERLER

Şampiyon dizisinde ağlatan veda!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranlarında yayınlanmakta olan Şampiyon dizisinin 32. yeni bölümü izleyicilerle 30 Temmuz Perşembe günü buluşacak. Yeni bölümden yeni görüntüler yayınlandı. Dizide Suna karakteri ile Fırat’ın duygusal ayrılığı izleyicilere de göz yaşı döktürecek.

34. bölümüyle birlikte 13 Ağustos tarihinde final yapacak olan Şampiyon dizisinde; Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Erkan Avcı başrollerde yer alıyor. Dizinin 32. bölümünden duygusal görüntüleri ve yeni bölümde neler yaşanacağının detayını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Tansel’in saldırısından sağ kurtulan Fırat, kanlar içinde ameliyathaneye doğru taşınırken aklında bir tek şey vardır. Oğlu Güneş’e hayat olabilmek. Fırat kendi canı pahasına Zafer’e ve Suna’ya yalvarır. Oğlunun yaşaması için gerekli olan karaciğer naklinin yapılmasını ister. Bu kritik kararı vermek Suna’ya kalır. Bir yanda Fırat’ın hayatı, diğer yanda Güneş’in geleceği ve umutları vardır. Suna çok zorlansa da onun arzusunu yerine getirip son derece riskli olan ameliyata onay verir.

Fırat’ın yaralandığı ve maçtan çekileceği söylentisi WBC şampiyonu James McVardy’e kadar ulaşmıştır. McVardy bu bilgiyi teyit etmek için menajeri aracılığıyla Zafer ve Kerem’e ulaşır. Tam
da bu sırada Fırat’tan iyi haber gelir. Kerem, McVardy’e maçın iptal olmayacağı bilgisini verir.

Sözleştikleri gibi maça çıkacaklardır. Fakat Fırat, toparlanmakta zorluk çekecek, ameliyat sonrası
özgüvenini ve antrenman ritmini kaybedecektir. Tansel, Fırat’ın sağ kurtulduğu bilgisini alır almaz, son kozunu oynamaya karar vermiş, hem Fırat’ı, hem de Suna’yı kalplerinden vuracak bir plan hazırlamıştır. Kendisine yaşattıkları acıyı, kalbindeki yarayı her ikisine de tattırmaya kararlıdır. Önce Güneş’i, sonrasında da Kerem’i öldürecektir.

İlk defa silahı kendi eline alır ve intikamını bizzat kendi elleriyle yapmak için sinsice Güneş ve
Kerem’in yanına sokulur. Fırat ve Suna ikilisi durumdan bihaberdir. Suna, sırf Tansel’i onlardan uzak tutmak adına Almanya’ya, ailesinin yanına dönmeye karar vermiştir. Ama artık çok geçtir. Fırat’ın maçtan çekildiğini söylediği an Tansel, silahını Güneş’e doğrultmuştur.

“Şampiyon” otuz ikinci bölümüyle 30 Temmuz Perşembe saat 20.00’de TRT 1’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler