Ana sayfa Dizi Haberleri Savaşçı dizisinde istediğini bulamayan Tamer Karadağlı hayranları, yeni dizi ile coşacak!

Savaşçı dizisinde istediğini bulamayan Tamer Karadağlı hayranları, yeni dizi ile coşacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2021 yılında birçok izleyici için Savaşçı dizisinin 5. sezon ile ekrana geri dönüşü büyük bir beklenti oluşturmuştu. İlk 4 sezonluk başarının ardından beşinci sezonun çok iyi olacağını düşünenler yanıldı ve sadece 10 bölüm süren bu dönem ile birlikte Türkiye’nin en etkili asker dizisi final yaptı. Savaşçı dizisinin son döneminde hikayeye dahil olan Tamer Karadağlı, çok karizmatik bir hava estirmişti.

Tamer Karadağlı hayranları da onun asker hallerini çok beğenmiş ve usta oyuncuya bu tür rollerin de çok yakıştığı yönünde değerlendirmeler yapılmıştı. Savaşçı dizisinde Tamer Karadağlı Albay Oktay Göktürk olarak güzel bir anı bıraktı. Şimdi ise usta oyuncu yeni dizisinde yine aksiyon dolu bir karakter ile hayranlarının karşısına çıkacak.

TRT Dijital için oluşturulan Serhat isimli dizide Güneydoğu’daki terör operasyonlarında yer alan ve sonrasında İstanbul’a dönen bir özel harekatçıyı canlandıracak olan Tamer Karadağlı, Savaşçı dizisindeki halini çok beğenen hayranlarına yeni bir sürpriz yapmış olacak.

Savaşçı dizisinde istediğini bulamayan Tamer Karadağlı hayranları, yeni dizi ile coşacak! 8

Karadağlı’nın proje sadece başrolde yer almadığı ve kendi yapım şirketi üzerinden TRT Dijital’e projeyi hazırladığı da basına yansıyan bilgiler arasında yer alıyor.

Ünlü oyuncu instagram hesabından yaptığı paylaşımda çekimlere başladıklarını duyurdu. Nefise Karatay’ın da dizinin kadın başrolü olduğu ortaya çıktı.

Tamer Karadağlı’nın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosu içinde Volkan Severcan da bulunuyor.

Savaşçı dizisinde istediğini bulamayan Tamer Karadağlı hayranları, yeni dizi ile coşacak! 9

Tamar Karadağlı ile Volkan Severcan ikilisi daha önce Çocuklar Duymasın isimli dizide uzun yıllar birlikte aynı sette çalışmıştı. Karadağlı, arkadaşını kendisinin yapımcısı olduğu Serhat isimli diziye de alarak bir vefa örneği sergilemiş oldu.