SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 07:15

SON HABERLER

Şeflerden Uğur’a görülmemiş ceza! | 30.Bölüm Tanıtımı | MasterChef Türkiye

MasterChef Türkiye yeni bölümüyle bu akşam 20:00’de TV8 ekranlarında… 11 Aralık Salı günü ekrana gelecek olan bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Şefler’den Uğu’a görülmemiş bir ceza verildi. Videodan izleyebilirsiniz.

Masterchef Türkiye Mutfağı; yeteneklerini sergileyecek Masterchef adaylarını bekliyor! Ancak bu mutfağa girebilmek o kadar da kolay olmayacak. Binlerce başvuru arasından seçilen 30 yarışmacı adayı Masterchef Türkiye’de kalabilmek için temel becerilerini ve hünerlerini Masterchef mutfağında gösterecek. İşler, bu mutfağa girmekle de bitmiyor. Bu mutfakta kalmak da bu mutfağa girmek kadar zor. Bakalım kimler bu yetenekli 14 yarışmacıdan biri olacak?

Birbirinden farklı yeteneği olan 14 Masterchef adayı, Türkiye’nin Masterchef’i olmak için her hafta sonu bazen stüdyoda, bazen stüdyo dışında kıyasıya bir rekabet sergileyecek.

Yemek pişirme sanatının en ince detaylarını profesyonel şefler; Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu’ndan, yemek yapma tutkusunun hırsa nasıl dönüştüğünü de yarışmacılardan öğreneceğiz.

Uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi Türkiye’nin yeni Masterchef’i olma gururunu yaşayacak ve büyük ödülün de sahibi olacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler