SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 06:28

SON HABERLER

Selen Uçer, yeni sezonun çok iddialı dizisine kısa bir süre uğrayacak!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 1983 İstanbul doğumlu olan Selen Uçer, 2000’li yılların başından itibaren çeşitli projelerle ekranda yer aldı… Birçok dizide ve sinema filminde farklı rollerini izlediğimiz oyuncu, Fox TV dizisinde konuk oyuncu olacak.

Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizi için görüşen Selen Uçer, konuk oyuncu olarak anlaşma sağladı.

2011 yılında Hanımın Çiftliği diziindeki Asuman karakteri ile akıllarda kalan, sonrasında İffet dizisindeki Gülin karakteri ile çok konuşulan oyuncu, birbirinden farklı birçok dizide rol aldı.

En son 13 bölüm süren Fox TV’nin Masumiyet isimli projesinde Yelda karakterini canlandıran Selen Uçer, yine aynı ekranda hayranlarının karşısına çıkacak.

MF yapım tarafından hazırlanan ve Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini yaptığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi için çekimler başladı.

Selen Uçer, dizide konuk oyuncu olarak yerini alacak. Oyuncunun rolü ve ne kadar süre kalacağı ise henüz net değil. Oyuncu geçtiğimiz sezon Menajerimi Ara dizisinde de konuk oyuncu olarak yer almıştı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler