Sen Anlat Karadeniz 25. bölüm tanıtımı yayınlandı! Tahir, Vedat’ı öldürüp cezaevine mi giriyor?

04 Ekim 2018 Perşembe, 00:33
Sen Anlat Karadeniz 25. bölüm tanıtımı yayınlandı! Tahir, Vedat’ı öldürüp cezaevine mi giriyor?
Televizyongazetesi/Analiz
24. bölümüyle ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz dizisinde sular durulmuyor!

Vedat’ın kurduğu tuzaktan kurtulan Asiye, Tahir ve Mustafa, normal hayatlarına dönmek istese de Vedat peşlerini bırakmadı!

Asiye kurtuldu, bebeği sağlıklı, Tahir çelik yelek giydiği için yara almadı, Mustafa ayağından vuruldu ama hayati tehlikesi yok.

Vedat, suçu Rüstem’e yükleyip kurtuldu. Mustafa ve Asiye polise ifade verirken Vedat’ın adını kullanmadı. Mustafa’nın başka planları vardı çünkü. Vedat’ın dersini kendi elleriyle vermek istiyordu.

Vedat, kardeşleri birbirine düşürüp Nefes’in orada istenmeyen kişi ilan edilmesi için elinden geleni yapmaya başladı.

Mustafa, Saniye’nin tavırlarından dolayı evi terkeden Nefes ve Tahir’in yanına gidip, eve dönmelerini istedi.

Sabah büyük bir kahvaltı sofrası kurdurdu ama Mustafa’nın başka bir niyetinin olduğu anlaşılıyordu.

İşe gitmek bahanesiyle evden çıktı, sonra da ofisin anahtarı ve bazı belgeleri Tahir’e verilmek üzere bıraktı.

Vedat’ı arayıp bir restorana konuşmaya çağırdı. O gelmeden tuvalete gitti ve orada bekledi. Vedat gelip uzun süre Mustafa’yı göremeyince tuvalete gitti ve Mustafa orada silah tehdidiyle arka kapıdan çıkardı. Vedat’a vurup bayıltarak arabanın bagajına koydu.

Bölümün son sahnesi buydu ve Mustafa, Vedat’ı öldürmeyi aklına koymuştu. Tahir’in ailesine bakacağından emindi.

Ancak dizinin bitmesinin ardından yayınlanan 25. bölümde Vedat’ın Tahir ve Mustafa’nın yanında olduğu görüldü. Tahir, abisine “Bu benim sevdamın imtihanı. Geçersem de benim kalırsam da” diyerek Vedat’ı tekme tokat dövüyor.

Üstelik yere bir mezar kazılmış. Sonrasında Tahir’e Nefes’in ‘Bir şey oldu değil mi?’ diye sorduğu ve Tahir’in de ‘olması gereken oldu’ yanıtını vermesiyle izleyici Vedat’a bir şey olduğu kanısına kapıldı.

Kim olduğu görülmeyen bir kişinin ve büyük ihtimalle Tahir’in ellerine kelepçe takıldığı ekrana yansıdı. Bu arada Saniye’nin sesi çınlıyordu fragmanda “Bana evlat acısı yaşattın, Rabbim sana da aynısını yaşatsın!” Görüntüye Nefes’in kucağında Yiğit ile evi terkettiği arkasında da ev ahalisinin olduğu görüldü. Mustafa, Yangazlar, Berrak ve Asiye de Saniye’nin yanında ve Nefes’in gidişine sessiz bir şekilde bakıyorlar.

İşte 25. bölüm tanıtımı:

irem helvacıoğlu haberleri için

sen anlat karadeniz haberleri için