Sen Anlat Karadeniz’de Nefes’le birlikte herkes o sahnede nefessiz kaldı!

19 Nisan 2018 Perşembe, 10:22
Sen Anlat Karadeniz’de Nefes’le birlikte herkes o sahnede nefessiz kaldı!
Televizyongazetesi/Analiz
Atv  ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin dün akşam 13. bölümü ekrana geldi.

Dizinin yeni bölümüne damga vuran sahne ise Yiğit’in velayetini türlü oyunlarla almayı başaran Vedat’ın Yiğit’i almaya geldiği sahne oldu.

Vedat, mahkemeye çağırdığı tanıklara yalancı şahitlik yaptırırken Nefes’in şahitleri de bildiklerini anlattı. Ancak Hakim, Vedat’ın işkence yaptığına dair bir delil olmadığı gerekçesiyle Yiğit’in geçici velayetini Vedat’a verdi.

Bu kararın verilmesinde Tahir’in Nefes ve Yiğit ile birlikte uçuruma atlamak zorunda kaldığı o anlar gösterildi. Tahir, neden o duruma geldiklerini anlatamadan sinirlenip bağırınca mahkeme salonundan atıldı.

İşte o anlar Nefes’in yıkıldığı anlardı. Vedat’a geçici velayet verilince Nefes baygınlık geçirdi. En zor an ise Yiğit’e bu durumu anlatmak oldu. Tahir ve Nefes, Yiğit’e küçük bir oyunla durumu anlatmaya çalıştılar.

Vedat’ın Yiğit’i almaya geldiği o anlarda ise gözyaşları sel oldu. Yiğit herkesle tek tek vedalaşırken en son annesine yeniden koştuğu o sahnede yürekleri dağladı. Yiğit arabayla giderken Nefes ise artık dayanamayıp yere çöktü.

SEN ANLAT KARADENİZ TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

İşte mahkemede Yiğit’in velayet kararının açıklandığı o anlarda Nefes’in yaşadıkları:

İşte Vedat’ın Yiğit’i almaya geldiği o sahnede Nefes ve Tahir’in acı dolu o anları:

irem helvacıoğlu haberleri için

Mehmet Ali Nuroğlu haberleri için