SON DAKİKA
25 Haziran 2019 12:30

SON HABERLER

Şenay Devi’den Venüs Boğa burcunda detaylı anlatımı!

Astrolog Şenay Devi, youtube kanalından takipçilerini bilgilendiren bir paylaşım yaptı. Venüs’ün Boğa burcunda olması hayatlarımızda neleri değiştirecek. Şenay Devi detaylı açıklamalar yaptı. Videodan izleyebilirsiniz.

VENÜS yönetici olduğu BOĞA Burcunda seyrine başladı 9 Hazirana kadar Aşk Sevgi güzelliklere emek verip vazgeçmeyenler Mükafatlar ile karşı karşıya kalacaklar. Afrodit’ten daha anaç bir karaktere bürünmüş ve İmparatoriçeler sıklıkla VENÜS ile özdeşleştirilmiştir. Eşten sevgiliden beklenen doğurganlık ve iffet erdemlerinin timsali olarak, Venüs hem soylu zümreden hem de Roma vatandaşı kadınların heykel yontularında ölçüt olarak alınmıştır.

Venüs’ün İki versiyonu vardır (Sabah yıldızı Lucifer ve akşam yıldızı Vesper): Biri ruhani sevginin diğeriyse fiziksel çekiciliğin tanrıçasıdır. Venüs boğa ve terazi burçlarını ve aynı zamanda Doğum haritalarımızda 2. ve 7. evi yönetir. Herkesin bildiği gibi “Akşam Yıldızı”, ilişkilerde partnerlerin birbirlerine olan sevgisini, ilgisini de temsil eder. 2019 yılında boğa burçları kendi sağlıkları kadar çevresindeki sevdikleri içinde neyin daha iyi olacağına karar verecekleri enerjiler ile karşı karşıyalar. Venüs, başkalarıyla işbirliği yapma isteğini, bilinç altı arzusunu temsil eder.

Hayatın tadını çıkarmamıza yardımcı olur ve bize estetik fiziksel olarak güzellikler ve keyif verir.

Venüs’ün boğa burcundaki seyri ile ilgili tüm detayları sizler için Astrolog Dr. Şenay Devi videomuzda anlattı.

İlgili Haberler