SON DAKİKA
16 Haziran 2019 12:03

SON HABERLER

Söz 83. bölüm 2. fragmanında Yavuz’un yaşaması için Dragan’a ihtiyacı var!

Söz dizisi 84. bölümüyle birlikte 27 Mayıs Pazartesi akşamı final yaparak veda edecek. Dizinin son 2 bölümü için geri sayım başladı. 20 Mayıs Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan 83. bölümden 2. fragman yayınlandı. Söz 83. Bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitleyecek. Yavuz Karasu’nun hayatta kalabilmesi için Dragan’a ihtiyacı var. Tim Yavuz’u hayatta tutabilmek için Söz veriyor! Videodan 83. bölümden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Yavuz ve Tim, Erdem Komutan’ı kurtarmak için hayatlarını hiçe sayarlar. 83. bölümde aksiyon dolu sahneler izleyicileri bekliyor. İşte yeni bölümden detaylar:

Erdem’in üzerindeki patlayıcıyı etkisiz hale getirmek için Dragan’a ihtiyacı olan Tim, Dragan’ı vermemek için canla başla mücadele eder. Fakat yaralı halde iki ateş arasında kalan Dragan kendinde değildir. Yavuz ve Tim, Erdem komutanlarının hayatını kurtarmak için başka bir yol bulmak zorundadır.

Yavuz’un giderek ilerleyen rahatsızlığını Tim öğrenir. Komutanlarını yaşatmak için Dragan’ın yerini bildiği panzehire ihtiyaçları vardır. Her şey çok geç olmadan panzehire ulaşmak için bir plan yaparlar. Ama bu planın işlemesi için önce Dragan’a ulaşmak zorundadırlar.

Önemli adamlarını tek tek kaybeden Dost artık en büyük hamlesini yapma vakti geldiğine karar verir. Sınırımızda kurulacak bir terör devleti için gerekirse büyük bir çatışmayı göze almıştır. Ama Tim ve askerlerimiz bu hamle için hazırdır.

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Atsız Karaduman, Ece Çeşmioğlu, Genco Uzak, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.

İlgili Haberler