Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Senden Daha Güzel dizisinde Cemre Baysel ve Burak Çelik ışıl ışıl parlıyor!

Senden Daha Güzel dizisinde Cemre Baysel ve Burak Çelik ışıl ışıl parlıyor!

tarafından ker_def

Senden Daha Güzel isimli Fox TV’nin yeni romantik komedi dizisinin yaz günlerinin eğlencesi olması bekleniyor. Özellikle Cemre Baysel’in geçen yaz aylarında Baht Oyunu dizisiyle ortaya koyduğu güçlü performansı bilenler, yeni dizinin de çok etkili olmasını bekliyor.

Cemre Baysel ile Burak Çelik ikilisinin de çok başarılı bir dizi çifti olma yolunda olduğunu görüntülerden anlayabilirsiniz. İki genç oyuncu adeta ışıl ışıl parlıyor. Diziyi merakla bekleyen geniş bir hayran kitlesi var ve her detay da büyük dikkat çekiyor.

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un, yönetmenliğini Ketche’nin, senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu’nun üstlendiği FOX’un yeni dizisi “Senden Daha Güzel”in beklenen afişi yayınlandı.

Sosyal medyadan paylaşılan afişte dizinin başrolleri Cemre Baysel ve Burak Çelik boy gösteriyor. İkilin birbirine çok uyumlu olduğu ve yakıştıklarını bu fotoğraf bile anlatıyor.

Senden Daha Güzel dizisinde Cemre Baysel ve Burak Çelik ışıl ışıl parlıyor! 7

7 Haziran Salı günü ilk bölümüyle ekrana gelecek dizide Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu gibi birbirinden başarılı isimler de rol alacak.

Senden Daha Güzel dizisi için izleyiciler 7 Haziran Salı akşamını heyecanla bekliyor.