Ana sayfa Dizi Haberleri Senden Daha Güzel dizisinden Sen Çal Kapımı başarısı bekleniyor!

Senden Daha Güzel dizisinden Sen Çal Kapımı başarısı bekleniyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü senarist Ayşe Üner Kutlu’nun hikayesini baştan sona kadar yazdığı ve büyük başarı kazanan Sen Çal Kapımı dizisi, dünyanın birçok ülkesinde yayınlandı. Hande Erçel ile Kerem Bürsin ikilisi de çok iyi bir uyum yakaladı ve bir dizi aşkının daha gerçek olmasıyla uzun süre gündemden düşmedi.

Şimdi Sen Çal Kapımı dizisi dünyanın dört bir yanında geniş bir izleyici kitlesini etkileyen bir dizi olarak kaldı. Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisi ayrıldı ama sosyal medyada diziden birçok görüntü yayınlanmaya devam ediyor. Bu hikayeyi bu başarı noktasına getiren isimlerden birisi de elbette ki senarist Ayşe Üner Kutlu oldu…

Ünlü senaristin yeni sezonda ise Sen Çal Kapımı yerine hazırladığı dizinin adı Senden Daha Güzel… Cemre Baysel ve Burak Çelik ikilisi yeni dizinin yeni başrolü oldu… Ayşe Üner Kutlu’nun Sen Çal Kapımı dizisindeki başarısını bilenler, aynı sürecin Senden Daha Güzel için de yaşanabileceğini düşünüyor. Fox TV yine bu diziyi de izleyici ile buluşturacak kanal oldu.

Geçen sezon Baht Oyunu dizisiyle büyük popülerlik yaşayan Cemre Baysel, çok iyi bir kadın başrol seçimi oldu… Burak Çelik ile de Cemre Baysel’in iyi bir dizi çifti olması bekleniyor. İki genç oyuncunun çabası ve tüm ekibin de güçlü katkıları ile Senden Daha Güzel dizisi, yeniden Sen Çal Kapımı başarısı yakalamak için sete çıkıyor.

Cuma günü çekimleri başlayacak olan diziden gelecek görüntüler de birçok dizi hayranı tarafından merakla bekleniyor. Fox TV’nin yaz dönemine damga vurmasını hedeflediği Senden Daha Güzel dizisine büyük önem verdiği de görülüyor. Dizinin yurt dışında çok iyi satış yapması da beklentiler arasında bulunuyor.

Cem Kurtoğlu, Ebru Cündübeyoğlu, Sevinç Erbulak, Berat Yenilmez, Merve Şen, Bahar Süer, Anıl Çelik, Sena Çakır gibi isimler de bu dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Senden Daha Güzel dizisinden Sen Çal Kapımı başarısı bekleniyor! 56

Deniz Koloş’un yönetmenliğini yaptığı dizi Gold Film imzasını taşıyor. Gold Film bilindiği üzere; Erkenci Kuş ve Bay Yanlış gibi iki önemli romantik komedi dizisiyle bu alanda çok etkili bir yapım firması olduğunu kanıtlamıştı.

Senden Daha Güzel dizisinin de yine romantik komedi dizilerini seven kitleyi fazlası ile kendisine bağlaması bekleniyor.

Gaziantep ve İstanbul’da yapılacak çekimler merakla beklenirken, hikayeye göre Gaziantepli bir kadın doktor ile İstanbullu ünlü bir estetik doktorun eğlenceli çatışması izleyicileri keyiflendirecek.