Ana sayfa Dizi Haberleri Senden Daha Güzel dizisinin başrolü Burak Çelik kendisini rolüne kaptırdı, kimi görse estetiklerini inceliyor!

Senden Daha Güzel dizisinin başrolü Burak Çelik kendisini rolüne kaptırdı, kimi görse estetiklerini inceliyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında Salı akşamları yayınlanmakta olan Senden Daha Güzel dizisinde iki alfa karakterin çatışmalarla dolu aşk hikayesini izliyorsunuz. Cemre Baysel ile Burak Çelik ikilisi de Efsun ve Emir karakterlerinin bu sert yapısını gayet başarılı şekilde sergiliyor.

Burak Çelik’in ismi duyulunca birçok kişi uygun birisi olup olmadığını düşünmüştü ve bölümler ilk yayınlandığında da doğru seçim olduğu ortaya çıkmıştı. Cemre Baysel ile Burak Çelik ikilisi de yeni favori dizi çifti oldu. Sosyal medyada da büyük ilgi gören dizide birbirlerine karşı sözlerini sakınmayan iki çetin karakterin durum komedisi güzel sahneleri de beraberinde getiriyor.

Burak Çelik canlandırdığı Emir karakteri ile bir romantik komedi dizisinde başarıyla başrol olabileceğini ilk bölümlerde ortaya koydu. Oyuncu, “1,5 aydır setteyiz. Uzun bir ön hazırlık süreci geçirdik. Çok uzun süren çekimler yaptık. Gaziantep’e gittik, İstanbul’da çok gezdik. Ekibimiz muhteşem, herkes çok eğlenceli. Kamera arkası da kamera önü de bizim için çok keyifli geçiyor” açıklamasında bulundu.

Senden Daha Güzel dizisinin başrolü Burak Çelik kendisini rolüne kaptırdı, kimi görse estetiklerini inceliyor! 7

Dizinin bir estetik kliniğinde geçtiğine dikkat çeken oyuncu, hikayeyi Gaziantep’te estetik cerrah olan bir doktor ile bu işi İstanbul’da yapan bir başka doktorun çatışması olarak özetledi.

Burak Çelik, “Ben Emir Demirhan’ı canlandırıyorum. Emir çok hırslı, aşırı mükemmelliyetçi, çok disiplinli, çok çalışkan bir estetik cerrah. Biraz rasyonel, akılcı bir adam. İşine odaklanmış bir adam. Bir tarafta onunda bazı yaraları var. Onları da ilerleyen bölümlerde göreceğiz” ifadesini kullandı.

Kendisi için bu rolün ilginç bir deneyim olduğundan bahseden oyuncu, ilk teklif yapıldığında çok heyecanlandığını da gizlemedi.

Burak Çelik, “Her zaman bu tarz roller denk gelmiyor. Bir plastik cerrahı canlandırıyorum. İçine girdikçe daha da keyif almaya başladı. Şu anda estetik trend bir konu. Biz de inanın çok gülüyoruz, çok güzel sahnelerimiz de var, hüzünlü sahnelerimizde ileride olacak” dedi.

Mesleki açıdan bir deformasyonun kendisinde de başladığını ve karşılaştığı kişilerle ilgili estetik değerlendirmeleri yaptığını anlatan oyuncu, şunları söyledi:

“Bizde de mesleki deformasyon başladı. Şunda dolgu var, bunda botoks var, hemen anlıyoruz.”