SON DAKİKA
19 Eylül 2022 06:52

SON HABERLER

Seni Çok Bekledim dizisinde reytingler düşük ama sette işler yolunda

TelevizyonGazetesi.com / Detay -Star TV ekranında Cuma akşamları izleyicilerle buluşmaya devam eden Seni Çok Bekledim dizisinde ilk 6 bölüm ekrandaki yerini aldı. Şimdiye kadar dizinin sergilediği reyting performansı beklentilerin karşılanmadığını anlatıyor. Dizi hikayesi ile büyük bir kitleyi etkiledi belki ama, reytingler çok da iyi gelmiyor…

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin setinde ise tüm bu olaylardan bağımsız şekilde mutlu ve huzurlu bir ortam var. Seni Çok Bekledim dizi setinden kamera arkası görüntüleri paylaşıldı.

Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde ekibin yoğun bir şekilde çalıştığı görülüyor. Pandemi koşullarına mümkün olduğu kadar ayak uydurmaya çalışılsa da mesafe konusunda fazla yapacak bir şey olmadığı da setteki yoğunluktan anlaşılıyor..

Ancak dizi setlerinde çekim öncesinde sürekli testler yapılarak tüm ekip kontrol altında tutulduğu için çok büyük sorunlar ortaya çıkmadı. Seni Çok Bekledim setinde de dizi ekibinin maskeleriyle çalıştıkları da görülüyor.

Setten yansıyan görüntülerde Özcan Deniz’in gülümseyen halinin yanı sıra, İrem Helvacıoğlu’nun hayvan sevgisi de görüntülere yansıdı.

Çekimlerden önce neler yaşandığı, nasıl bir set ortamı olduğu gibi konular hakkında da aşağıdaki videodan bilgiler edinebilirsiniz.

İşte Seni Çok Bekledim dizisinin 6.bölüm kamera arkası görüntüleri:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler