Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Serdar Gökhan’ın katılımıyla birlikte Mehmed Fetihler Sultanı dizisi daha da etkili hale geldi!

Serdar Gökhan’ın katılımıyla birlikte Mehmed Fetihler Sultanı dizisi daha da etkili hale geldi!

tarafından ker_def

TRT1’in sevilen dizisi “Mehmed Fetihler Sultanı”, kadrosuna dev bir isim katıyor. TRT1’in her Salı akşamı izleyicilerle buluşan dizisi “Mehmed Fetihler Sultanı”, oyuncu kadrosuna Yeşilçam’ın koca çınarı Serdar Gökhan’ı dahil ediyor.

Dokuzuncu bölümde diziye katılacak olan usta isim Serdar Gökhan dizide, gözü pek bir akıncı beyi olarak sınırlarda devletin bekası için mücadele eden aynı zamanda sultanın sır muhafızı olarak görev yapan Evrenosoğlu Ali Bey karakterine hayat verecek.

Evrenesoğlu, bir taraftan düşmanları alt ederken, bir taraftan özel görevler için sadece sultanın emriyle payitahta çağrılıp nizamı sağlayacak.

Osmanlı’nın devletinin derin tarihinde “Şehsuvar-i Hakani” unvanıyla tanınan Evrenesoğlu Ali Bey, bir taraftan düşmanları alt ederken, bir taraftan özel görevler için sadece sultanın emriyle payitahta çağrılıp nizamı sağlayacak.

Her salı akşamı ekranlara gelen Mehmed Fetihler Sultan’ı, Şehzade Mehmed’in tahta çıkış hikayesini ve İstanbul’un fethine giden sürecin eşsiz atmosferini izleyicileriyle buluşturmaya devam edecek.

Mehmed Fetihler Sultanı her salı saat 20.00’de TRT1’de…