Ana sayfa Dizi Haberleri Serkan Çayoğlu çok iddialı, Gülcemal dizisi bomba gibi geliyor! Ortada tek bir sorun var!

Serkan Çayoğlu çok iddialı, Gülcemal dizisi bomba gibi geliyor! Ortada tek bir sorun var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu’nun hayranları bu aralar bir hayli heyecan dolu. Oyuncu birbirinden farklı 3 proje ile birlikte anlıyor ve yakın dönemde de yeni dizisi Gülcemal ekrana gelmeye başlayacak. İki sezon süren Bir Zamanlar Kıbrıs isimli dizinin ardından Serkan Çayoğlu, yeniden televizyon ekranına dönmek için sabırsızlanıyor.

Aşk-ı Destan Gülcemal isimli yeni dizinin başrol erkek oyuncusu olan Çayoğlu’nun hikayede kiminle partner olacağı konusu ise henüz netleşmedi. Bu nedenle de diziyi merakla bekleyenler, partner olarak kimin seçileceği konusunda da gelişmeleri merakla bekliyor. Dizi için ön hazırlıklar devam ederken, şu anda tek sorun olarak kadın başrol oyuncusunun henüz netleşmemiş olması gösteriliyor.

Fox TV ekranında yayınlanacak olan Gülcemal isimli dizinin hikayesi güçlü bir dram olacak. Bolu’da yaşayan Gülcemal ve kardeşlerinin trajedilerle dolu hikayesini ve büyük bir aşkı bu dizide bulacaksınız.

Ah Belinda isimli sinema filminde Neslihan Atagül ile başrolü paylaşan Serkan Çayoğlu, ayrıca Oregon isimli filmde de Aslı İnandık ile birlikte sete çıkmıştı. Şimdi de oyuncu bu yıl üçüncü kez kamera karşısına geçecek ve yeni partnerinin kim olacağı konusu önem taşıyor.

Serkan Çayoğlu, “Hazırlıklar var. Herhalde 2-3 haftamız daha var. En güzel şekilde hazırlanıp, bomba gibi bir iş yapacağız” diye konuştu.

Serkan Çayoğlu çok iddialı, Gülcemal dizisi bomba gibi geliyor! Ortada tek bir sorun var! 7

Ünlü oyuncu partner konusunda yapımcı ve yönetmenin karar vereceğini, kendisinin ise sorulduğu zaman fikrini ifade ettiğini söyledi.

İspanyolca öğrenmeye de devam eden Serkan Çayoğlu, yabancı dil öğrenmeyi sevdiğini ve vakit bulduğu için de dil öğrenmek için çaba sergilemekte olduğunu anlattı.