Ana sayfa Sinema Serkan Çayoğlu’nun şanssızlığı! Projeden boş yere mi vazgeçti?

Serkan Çayoğlu’nun şanssızlığı! Projeden boş yere mi vazgeçti?

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu’nun Disney Plus için çekmeye hazırlandığı O Gelin Benim isimli film projesi daha başlamadan iptal edildi. Kısa süre önce bir başka projeden vazgeçen Serkan Çayoğlu’nun başına gelen büyük bir şanssızlık olabilir mi?

Ekranın son dönem başarılı oyuncularından Serkan Çayoğlu, Özge Gürel’le birlikte başrolü paylaştığı Kiraz Mevsimi isimli diziyle kariyerinin çıkışını yapmıştı. Çayoğlu en son TRT 1’de yayınlanan Kıbrıs: Zafere Doğru isimli diziyle hayranlarının karşısına çıkıyordu. Dizi sona erdi sırada Çayoğlu için yeni bir film projesi vardı.

Yakışıklı oyuncu İlk Göktürk isimli film projesinden gelen başrol teklifini kabul etti. Çayoğlu filmde başrolü yine son dönemin en başarılı oyuncularından Aytaç Şaşmaz ile paylaşacaktı. Senarist ve yönetmenliğini Alper Çağlar’ın üstlendiği İlk Göktürk isimli film, Türk tarihi ve mitolojisinden olay, karakter ve motiflerin yer alacağı Göktürk üçlemesinin ilk bölümü olacaktı. Film için okuma provaları dahi yapılmıştı.

Serkan Çayoğlu’nun şanssızlığı! Projeden boş yere mi vazgeçti? 7

Ancak yaklaşık üç hafta önce Serkan Çayoğlu, İlk Göktürk film projesinden çekildiğini duyurdu. Çayoğlu’nun projeden ayrılmasının sebebi film çekimlerinin çok uzun sürecek olması ve bir projeye bu kadar uzun süre ayırmak istemeyi tercih etmemesi olarak açıklandı. Bu haberden kısa süre sonra da Çayoğlu’nun Disney Plus için çekilecek O Gelin Benim isimli projesi ortaya çıkınca akla şu soru geldi: Serkan Çayoğlu bu film için mi İlk Göktürk projesinden çekildi?

Eğer öyleyse bu durum Serkan Çayoğlu için büyük bir şansızlık. Çünkü Çayoğlu’nun başrolünü Ayça Ayşin Turan’la paylaşması planladığı O Gelin Benim filmi, oyuncu kadrosu oluşturulamadığı için iptal edildi. Belki de Serkan Çayoğlu, İlk Göktürk projesinden boş yere çekilmiş oldu.

Ünlü yönetmen Hilal Saral’ın ön hazırlıklarını yaptığı O Gelin Benim filminin hikayesini ise Pelin Karamehmetoğlu yazmıştı. Filmin yapımcılığını ise BKM Film üstleniyordu.