SON DAKİKA
28 Kasım 2022 14:00

SON HABERLER

Show TV’nin iddialı dizisi Oğlum’un kadrosuna sürpriz bir isim daha katıldı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV, sezonun ikinci yarısı için hummalı bir şekilde yeni bir dizinin hazırlıklarını sürdürmekte. Dizinin oyuncu kadrosu büyük dikkat çekerken, yeni eklenen bir başka isim ise yine iddialı bir projenin gelmekte olduğunu da gösterdi! Oğlum dizisi bir süredir gündemde ve çalışmalar da hızla sürüyor.

Başrollerinde Canan Ergüder, Songül Öden ve Nihal Yalçın gibi üç başarılı oyuncunun rol aldığı Oğlum dizisinin hikayesi ve kadrosu şimdiden göz dolduruyor, merak arttırıyor. İzleyicinin duygusal ağırlıktaki bu tür yapımlara ilgisi de büyük.

Oğlum dizisi de yine daha dizi başlamadan bu yönüyle merak ettiren bir proje olarak görülüyor. Dizinin erkek oyuncuları arasında Timur Acar, Serhat Teoman ve Kubilay Aka’nın da olduğunu hatırlatalım. Bir başka isim de henüz yeni ortaya çıktı!

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın verdiği bilgiye göre; Oğlum dizisinin kadrosuna, Kadın dizisindeki başarılı oyunculuğunun ardından büyük dikkat çeken Feyyaz Duman da dahil oldu!

Duman, Kadın’ın ardından Baraj dizisiyle de yine beğeni toplamıştı. Rol aldığı projelerdeki performansıyla beğenilen Feyyaz Duman, en son ekran ömrü kısa süren Yalancılar ve Mumları dizisinde oynamıştı.

Duman, Ay Yapım imzalı Show TV’nin yeni dizisi Oğlum’un kadrosunda şimdi. Oyuncunun dizide Songül Öden’in eşini oynayacağı da öğrenildi.

Kara Para Aşk dizisine imza atan Ahmet Katıksız’ın yönetmenliğini yapacağı Oğlum dizisinin Ocak ayı içinde ekrana gelmesi bekleniyor.

İki çocuğun hikayesi üzerinden gelişecek olan Oğlum dizisi son yıllarda ülkemizde yaşanan yoksullaşmaya paralel olarak dar gelirli ailelerin çocuklarını öne çıkartan bir proje olacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler