Ana sayfa Sosyal Medya Show TV’nin yeni dizisi Baba’nın başrolü Tolga Sarıtaş paylaştı, hayranlarından beğeni yağdı!

Show TV’nin yeni dizisi Baba’nın başrolü Tolga Sarıtaş paylaştı, hayranlarından beğeni yağdı!

tarafından kadir kadir

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ay Yapım tarafından çekilen Baba dizisinin hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Show TV’de yayınlanacak dizinin başrollerindeyse Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş yer alıyor.

Show Tv’de ekrana gelecek olan “Baba” dizisiyle ekranlara geri dönecek olan Tolga Sarıtaş, bir süredir sosyal medyada paylaşım yapmıyordu. Hayranlarının meraklı bekleyişi birkaç gün önce sona erdi.

Show TV’nin yeni dizisi Baba’nın başrolü Tolga Sarıtaş paylaştı, hayranlarından beğeni yağdı! 34

En son kendi fotoğrafını 25 Aralık’ta paylaşan Tolga Sarıtaş, Baba dizisinin tanıtım videosu tamamlandığında hesabında yer verdi ve sessizliğe büründü. Ardında ise fotoğraf bombardımanı geldi.

Üç gündür instagram hesabından paylaştığı fotoğrafları takipçileri tarafından yoğun ilgi görüyor. Genelde sosyal medyadan uzak bir hayat süren ünlü oyuncu, paylaşımlarıyla hayranlarını hem şaşırtıyor hem de mutlu ediyor.

Show TV’nin yeni dizisi Baba’nın başrolü Tolga Sarıtaş paylaştı, hayranlarından beğeni yağdı! 35

Tolga Sarıtaş’ın ilk olarak pazar günü paylaştığı fotoğraf 390 bini aşkın beğeni aldı. Dün akşam saatlerinde sevimli bir köpekle birlikte verdiği poz 275 bin beğeniyi geçerken bugün öğlen saatlerinde paylaştığı, iç ısıtan fotoğrafı da 220 bin beğeniyi aşmış durumda.

En son Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza dizisinde canlandırdığı “Ali Rıza” karakteriyle ekrana gelen oyuncunun yeni projesini hayranları büyük bir merakla bekliyor.

Show TV’nin yeni dizisi Baba’nın başrolü Tolga Sarıtaş paylaştı, hayranlarından beğeni yağdı! 36