SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 02:53

SON HABERLER

Şimdiki aklım olsa ben de Beyza’yı almazdım! Gelinim Mutfakta 262. Bölüm

Gelinim Mutfakta 261. Bölümde Nazlı Hanım ve Beyza arasındaki sorun gün sonu tartışmasına taşındı! Kanal D ekranlarında yayınlanan Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta yarışmasının 19 Mart Salı günü ekrana gelen bölümünde kimin birinci olduğu merakla bekleniyor. Detayları videodan izleyebilirsiniz.

Nazlı Hanım, gelini Beyza’nın “Düğün istemedim. Ben hiç bir şey istemedim. Şimdiki aklım olsa ben neler yaptırırdım!” diye konuşmasına karşı öfkeli açıklamalarda bulundu. Nazlı Hanım oğlu ve Beyza’nın evlilik için çok acele ettiklerini söyledi. Kendilerini dinlemeden evlilik süreci erkene alan oğlu ve gelini Beyza’ya da “Şimdiki aklım olsa ben de Beyza’yı almazdım!” diye karşı bir söylemde bulundu. Gelininin geçmişte yaşananları bu platforma taşımasını da doğru bulmadığını ekledi. 

Fatih Ürek bu tartışmayı gün sonu değerlendirmesine taşıdı. Beyza, kaynanası Nazlı Hanımın düğünde ve oğullarının doğumlarında takı takmadığını söyleyince gergin bir durum yaşandı. Nazlı Hanım’a nedenini sorduklarında ise, burada konuyu açanın Beyza olduğunu ve açıklamayı da kendisinin yapması gerektiğini söyledi. Diğer gelin ve kaynanalar da ikili arasında yaşananları tam olarak çözemediler. Fatih Ürek de konuyu fazla uzatmadan tartışmaya son vermek zorunda kaldı…

İlgili Haberler