Ana sayfa Sosyal Medya Sinem Ünsal hayranları Senden Önce dizisindeki imajını çok sevecek!

Sinem Ünsal hayranları Senden Önce dizisindeki imajını çok sevecek!

tarafından ker_def

Başrollerinde Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’yı buluşturan Senden Önce, izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor.

Aşk, sadakat ve ihanet ekseninde geçen dizinin setinden kamera arkası fotoğraflar ortaya çıktı. Paylaşılan fotoğraflarda Sinem Ünsal’ın Türk sinemasının sultanı olarak bilinen Türkan Şoray’a benzerliği dikkat çekti.

Sinem Ünsal hayranları Senden Önce dizisindeki imajını çok sevecek! 8

Tanıtımları ile ters köşe bir hikayenin ekrana geleceğinin sinyallerini veren Senden Önce bu kez, dizinin başrol oyuncularından Sinem Ünsal’ın Türkan Şoray’a benzerliği ile gündeme geldi.

Canlandırdığı “Merve” karakteri için sette objektif karşısına geçen güzel oyuncu, saçları, gözleri ve bakışları ile Yeşilçam’ın sultanı Türkan Şoray’a benzetildi.

Sinem Ünsal hayranları Senden Önce dizisindeki imajını çok sevecek! 9

Sosyal medyadan birçok dizi hayranı proje için olumlu yorumlar yapıyor. Mucize Doktor isimli dizi ile yıldızını parlatan Sinem Ünsal açısından da yeni dizideki rolün kariyer gelişiminde büyük önemi bulunuyor.

Oyunculuğu ile olduğu kadar güzelliği ile de dikkat çeken Sinem Ünsal, set ve karavan arasında geçen önemli anlarını sosyal medya hesaplarından da paylaşıyor.

D Media’nın yapımcılığını üstlendiği, yakında Kanal D’de ekrana gelecek olan Senden Önce’nin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Alp Navruz, Sinem Ünsal, Nilperi Şahinkaya, Altan Erkekli, Tansel Öngel, Uğur Uzunel, Uğur Biçer, Kadim Yaşar, Nalan Kuruçim, Işıl Dayıoğlu, Lidya Atlik, Taha Ünal, Berra Aydınlı, Elif Baysal ve Ahmet Fuat Onan.”