Ana sayfa Dizi Fragmanları Sipahi dizisi için en kritik an, büyük bir yol ayrımı gerçekleşebilir!

Sipahi dizisi için en kritik an, büyük bir yol ayrımı gerçekleşebilir!

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını CNP Film’in, yapımcılığını Mehmet Canpolat ve Sadi Canpolat’ın üstlendiği, başrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın yer aldığı dizisi ‘Sipahi’nin heyecanla beklenen üçüncü bölümünden yeni bir tanıtım daha izleyiciyle buluştu. Dizinin 3. bölümü büyük önem taşıyor.

Geçen hafta düşen reytingler sonrasında dizinin tutması konusunda şüpheli bir durum ortaya çıktı. Ortalamanın altına sarkan reyting sonuçları ilk bölümde elde edilen iyi sonuçları da unutturdu. Şimdi üçüncü bölüm izleyici ilgisi noktasında bir kırılma anını temsil ediyor. Dizi eğer ortalamanın üzerinde reytingler alır ise olumlu bir gidişattan söz edilecek. Ancak, reytingler düşmeye devam eder ise Sipahi dizisi için yaratılan büyük beklentinin izleyicilerde yeterince karşılık bulmadığı anlaşılacak.

Yine hareketli anların yaşanacağı 3. bölümde Goran’ın yeni bir ekip kurulmasını istemesi dikkat çekerken Habtor’un yanına sızan Korkut Ali’nin tehlikeli görevi gerilim dolu anlara sahne oluyor. Ali’nin elindeki bombayı yere bıraktığı anlarda nefesler tutulurken aksiyonun hız kesmeyeceği bir bölüm izleyicileri bekliyor.

Ali ve Yıldırım, adım adım Habtor’a yaklaşmaktadır. Ali, Habtor’un yanına sızmayı başarmıştır. Ancak Ali’nin çıkan karmaşada Sipahi ekibi ile iletişimi kesilir. Ali, bu operasyonda tek başına kalır. Beklemediği bir şekilde kendini Habtor’un evinde, Terörle Mücadele Komiseri Canan ile birlikte bulur. Yıldırım ise bulduğu bir ipucunun peşinden giderek, Habtor’un evini bulmaya çalışır.

Ekip için her geçen saniye tansiyon yükselirken, tehlikenin boyutu büyümektedir. Ali’nin öncelikle Habtor’un planını öğrenmesi ve sonra da Canan ile kendisini Suriye’den kurtarması gerekmektedir. Ekip ise ellerindeki tüm imkanları kullanarak Ali’ye ulaşmaya çalışmaktadır.

Senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Hakan İnan’ın üstlendiği Sipahi’nin güçlü oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler de bulunuyor:

“Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Gözde Okur, Elit Andaç Çam İnan, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy, İsmail Düvenci ve Selçuk Borak.”

Sipahi yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!