Ana sayfa Dizi Haberleri Kızılcık Şerbeti dizisinde kimsenin beklemediği ayrılık kararı!

Kızılcık Şerbeti dizisinde kimsenin beklemediği ayrılık kararı!

tarafından ker_def

Show TV’nin, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın yer aldığı “Kızılcık Şerbeti” sürprizlerle dolu bölümleriyle ilgi görmeyi sürdürüyor.

İyi reytingler alarak Cuma akşamları artık kendi kemik izleyici kitlesini oluşturan dizinin hikayesinde de aileler arası çatışma devam ediyor. Fatih karakterinin, eşi Doğa’yı kendi istekleri doğrultusunda yaşamaya zorlaması ise kırılma noktası oldu. Kimsenin beklemediği ayrılık kararı da bu noktada ortaya çıktı. Doğa, evden ayrılacak ve hikayede eşler arasındaki çatlak büyüyecek.

Kızılcık Şerbeti dizisinde kimsenin beklemediği ayrılık kararı! 7

Sosyal medyada da çok konuşulan dizi son bölümüyle Twitter’in TT listesinin ilk sırasında yaklaşık iki saat boyunca yer almayı başardı. Çok geniş bir hayran kitlesi tarafından desteklenen dizinin her yeni bölümü artık milyonlarca izleyiciyi meraklandırıyor.

Yayınlanan 10. yeni bölüm tanıtımıyla Kıvılcım’ı kurtarmaya Ömer’in geldiği ortaya çıkıyor. Kıvılcım’ın, Ömer’e olan güvenini dile getirdiği anların ekrana geldiği tanıtımda Abdullah’ın, Fatih’e “Sen kimsin de hovardalık yapıyorsun” sözleri ile Doğa’nın evi terk ettiği anlar dikkat çekiyor.

Sıla Türkoğlu’nun Doğa karakterindeki başarılı performansı her geçen hafta daha da çok konuşuluyor ve genç oyuncu adına bir kariyer zıplaması yaşandığını söylemek mümkün.

YAYINLANAN 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yayınlanan bölümde Doğa, Fatih’le barışarak evine döndü. Suların durulmadığı bölümde Fatih’in, Doğa’nın babası Kayhan’la iş ortaklığı yaptığını ailesine açıklaması yaşanacak olayların fitilini ateşledi. İlk olarak babası Abdullah’ın tepkisiyle karşılaşan Fatih ardından amcası Ömer’in Kayhan’la görüştüğünü öğrenerek öfkelendi. Ömer’in, Kayhan’la buluşarak yapılan iş ortaklığından memnun olmadıklarını ifade etmesi yaşanacak soğuk savaşın da sinyalini verdi.

Fatih’in doğum gününü ofisinde hazırladığı sürprizle kutlayan Doğa, Fatih’in arkadaşlarıyla çıktığı akşam yemeğinde yaşananlara tepki göstererek mekanı terk etti. Doğa’nın arkadaş grubuyla Kıvılcım’ın evinde ders çalışmasını da hoş karşılamayan Fatih gergin geçen akşam yemeğinin ardından Doğa ile tartıştı. Öte yandan Fatih ve Kayhan’ın ortaklığından Doğa’nın zarar görmesini istemeyen Kıvılcım, Ömer’le bir araya gelerek bu durumu konuştu.

İkilinin birlikte sinemaya giderek geçirdiği akşam bölümün en beğenilen anlarına sahne oldu. Bölümün final sahnesinde ise Doğa ile tartışan Fatih evi terk etti. Fatih’i takip eden Doğa’nın eşini tanımadığı bir kadının evine girerken görmesi izleyenleri şoke etti. Beklenmeyen bu gelişmenin ardından Kıvılcım’ın, yardım ettiği şiddet mağduru kadının kocası tarafından darp edilmesi şaşkınlık yarattı.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti her cuma saat 20.00’de Show TV’de.