Ana sayfa Dizi Arşivi Sipahi nasıl bir dizi, kimler rol alıyor, hikayesi ne?

Sipahi nasıl bir dizi, kimler rol alıyor, hikayesi ne?

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelecek, yapımını Cnp Film’in, yapımcılığını Mehmet Canpolat ve Sadi Canpolat’ın üstlendiği, başrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın yer aldığı yeni dizi “Sipahi”nin çekimleri başladı. Yeni sezonda büyük merakla beklenen yapımın senaryosunu Ali Doğançay, yönetmenliğini ise Hakan İnan üstleniyor.

Sipahi; Milli İstihbarat Teşkilatı’nın yetiştirdiği en yetenekli ajanlardan Korkut Ali Türkoğlu (Kaan Yıldırım) ile kahraman istihbaratçıların gerçekleştirdiği operasyonları konu alıyor.

Sipahi nasıl bir dizi, kimler rol alıyor, hikayesi ne? 8

Dizide, Türkiye için açık tehdit haline gelen karanlık bir güce karşı, İstihbarat Teşkilatı’nın cesaret ve fedakarlıkla verdiği mücadele her hafta izleyenleri hayran bırakacak.

Sipahi nasıl bir dizi, kimler rol alıyor, hikayesi ne? 9

Dizinin kadrosunda ayrıca önemli oyuncular rol alacak. Geniş bir oyuncu kadrosu bulunan dizinin yan karakterlerinde yer alacak isimler şöyle:

“Sinan Tuzcu, Erkan Bektaş, Başak Gümülcinelioğlu, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Gözde Okur, Elit Andaç Çam, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy ve Selçuk Borak.”

Çekimlerine devam edilen Sipahi yakında Show TV’de izleyicilerle buluşacak.