SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 17:39

SON HABERLER

Siyah İnci dizisi 15 Şubat Perşembe 20. final bölümü 2. fragmanı yayınlandı

Star TV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Siyah İnci final bölümüyle 15 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman’ın yer aldığı dizinin 20. final bölümünün 2. fragmanı yayınlandı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Vural, Kenan’dan kurtulmuş olmanın mutluluğuyla kahvaltı ederken, bir anda çıkagelen Kenan’ı görünce ne yapacağını bilemez. Sinirden ateş püsküren Vural, Gencer’den bunun hesabını sorar.

Defne elindeki delillerle Demiroğlu ailesinden istediğini alacağından emindir. Sinan ve Vural Defne’nin sunduğu deliller karşısında deliye dönerler. Ebru hayalini kurduğu hayata sahip olduğunu düşünürken Defne’nin onu gerçeklerle yüzleştirmesinden hoşlanmaz. İnandığı gerçeklerle Sinan’a sahip olduğunu düşünen Ebru, Sinan’ın söyledikleri karşısında hayal kırıklığını uğrar. Tüm olanlar karşısında asla yılmaya Ebru yeni planlarını kurmuştur bile.

Irmak, Kenan’ın çocuklara düşkünlüğünü farkındadır. Hastalığından dolayı hep endişesi olan Irmak, doktorunun söylediklerinden sonra aldığı kararla herkesi şaşkına çevirir. Hazal ve Kenan düğün hazırlıkları için tekneyi ayarlamışlardır. Hazal’ın anne ve babasını evlendirmek dışında kendi içinde yaşadığı başka bir heyecanı daha vardır. İçten içe Kenan’ın da ona karşı eski sevgisinin devam ettiğini düşünen Hazal, Kenan’ın onun hayatındaki yönlendirmesinden sonra hayal kırıklığına uğrar. Bu hayal kırıklığıyla çılgına dönen Hazal, ondan beklenmeyen bir şey yapar.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler