SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 16:42

SON HABERLER

Siyah İnci dizisi mağduru Hande Erçel’in popülerlik başarısı dillerde!

Hande Erçel yıllar geçtikçe daha da güzelleşiyor.

2012 yılında katıldığı güzellik yarışmasında herkesin beğenisini kazanan Erçel, daha sonra dizi oyunculuğuna başlamıştı.

24 Kasım 1993 Bandırma doğumlu olan Erçel, eski fotoğrafları ile yeni pozları karşılaştırılınca aradan geçen yıllar içinde daha da güzelleştiği yorumları yapılıyor.

2013’te Çalıkuşu dizisiyle başladığı oyunculuk kariyerinde Hayat Ağacı ve Çılgın Dersane Üniversitede dizilerinde rol alan Erçel, asıl çıkışı ise Güneşin Kızları dizisindeki Selin Yılmaz karakteriyle yapmıştı.

Ardından Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hayat karakterini canlandıran Erçel, Altın Kelebek Ödülleri’nde de ‘yılın romantik komedi kadın oyuncusu’ ödülünün sahibi olmuştu.

Bu ödül her ne kadar tartışmalı bir hal alsa da ünlü oyuncunun popülerliği yıllar içinde sürekli artış gösterdi.

Son olarak başrolünde yer aldığı Siyah İnci dizisindeki Hazal karakteri ise moralini bir hayli bozdu. Zira, dizinin erken final yapmasında başarız oyunculuğu gösterilmiş ve günah keçisi ilan edilmişti.

Şu sıralarda annesinin rahatsızlığı nedeniyle üzüntülü günler yaşayan Erçel, Murat Dalkılıç ile de mutlu bir beraberlik içinde…

Dalkılıç birlikteliği ve projelerinin istediği gibi gitmemesi Hande Erçel’i magazin gündeminin baş sırasında tutmakta.

Bugün sosyal medyada Erçel’in 2012’de katıldığı güzellik yarışmasından bir kare yayınlandı.

Güzelliğinden hiç bir şey kaybetmeyen Erçel, o günlerden bu günlere oldukça güzelleşmiş.

Hayranları da o günden bugüne popülerlikte müthiş bir yol alan oyuncuya olan hayranlıklarını sosyal medya mesajlarıyla göstermekteler.

Bazı ünlü isimlerin Hande Erçel’i çeşitli ifadelerle eleştirme gayretinin altında da gündeme gelme çabalarının yattığı yorumları yapılıyor.

Zira Erçel hakkında söylenen sözlerin hemen magazin gündeminin zirvesine çıkacağı artık herkesin bildiği bir durum.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler